Gamer Lifestyle r.

FIFA 18 za darmo przez tydzień

Jak wszyscy wiemy, zbliżają się Mistrzostwa Świata w Rosji. EA zrobiło miły krok w kierunku graczy: FIFA 18 będzie dostępna przez tydzień za darmo, by lepiej wczuć się w mundialową atmosferę.

Podczas swojej konferencji w czasie E3 2018 Electronic Arts zapowiedziało grę FIFA 19. Dowiedzieliśmy się, że w najnowszej odsłonie gry piłkarskiej od EA ujrzymy licencjonowaną Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Pierwszy trailer “dziewiętnastki” możecie zobaczyć poniżej. Sama gra zadebiutuje już 28 września 2018.

Jednak przejdźmy do sedna artykułu. Między 9 a 15 czerwca będziemy mogli pograć w pełną wersję obecnej odsłony FIFY wraz ze specjalnym dodatkiem z okazji Mistrzostw Świata w Rosji. Prawdopodobnie nie ma nic lepszego od zgarnięcia złotych medali reprezentacją Polski, by poczuć atmosferę największego piłkarskiego święta na świecie. FIFA 18 będzie dostępna na PlayStation 4, Xbox One i na PC. Grę możecie pobrać tutaj: klik!

O autorze: yaser0

yaser0Gracz tak słaby, że boostować musiał się sam. Nowości w mecie to jego specjalność, nie wspominając o Korei. Nadal czeka na nowego skina do Shaco. Najchętniej usunąłby 1/3 postaci w Lidze Legend. W wolnych chwilach kibic ̶R̶e̶a̶l̶u̶ ̶M̶a̶d̶r̶y̶t̶ Juventusu, Tottenhamu i Rogue.

Zapraszam na mój Twitter, bo imho TT > FB - https://twitter.com/yaser0__