Gamer Lifestyle r.

Fallout 1 dostępny na Steam ZA DARMO!

Zastanawiałeś się nad kupnem jednej z najlepszych gier RPG w historii? Już nie musisz! Od dzisiaj, przez ograniczony czas pierwsza część serii Fallout będzie dostępna zupełnie za darmo!

Fallout jest bez wątpienia jedną z ważniejszych serii gier komputerowych w historii. To właśnie pierwsze części były uważane za rewolucyjne, a klimat postapo zostanie już na zawsze w sercach milionów fanów!

Z okazji dwudziestych urodzin powstania serii (pierwsza część serii Fallout została wydana właśnie 30 września 1997 roku) na platformie Steam możecie całkowicie za darmo zdobyć Fallouta!

Jedyne co musicie zrobić, żeby cieszyć się swoją DARMOWĄ grą, to udać się pod TEN adres, który przeniesie Was bezpośrednio do strony gry w sklepie Steam. Klikacie “Zainstaluj”… I możecie cieszyć się wspaniałą grą!

Myślę, że 90% z Was zna serię Fallout, ale dla nieobeznanych – śpieszę z wyjaśnieniem. Fallout to gra RPG, której akcja toczy się prawie sto lat, po wybuchu Wojny Nuklearnej między Stanami Zjednoczonymi, a Chinami. Chiny zrzuciły kilkanaście bomb jądrowych na całe Stany Zjednoczone, przez co kraj stał się radioaktywną pustynią. Ludzkość schroniła się w specjalnie przygotowanych do tego Kryptach, zbudowanych przez firmą Vault-Tec. Protagonista gry jest właśnie mieszkańcem jednej z Krypt, w której powoli kończą się zapasy wody. Główny bohater zostaje więc wysłany z misją znalezienia Hydroprocesora.

Od momentu wyjścia z Krypty jesteśmy zdani tylko dla siebie. W teorii powinniśmy wyruszyć w poszukiwaniu Hydropocesora, jednak gracz ma pełną swobodę. Może iść gdzie chce, kiedy chce i robić co chce. To właśnie za ten aspekt gry, gracz najbardziej pokochali serie. Za to oraz za genialny, gęsty klimat posapokaliptycznych Pustkowi!

Zdobyłeś już swoją darmową wersję Fallouta? Nie? To na co czekasz?! Omija Cię wspaniała zabawa na długie godziny, więc szybko dodawaj grę do biblioteki Steam i instaluj. Mam nadzieję, że przypomnicie sobie dzieciństwo, kiedy to za gówniaka nawalaliście z Działka Gatlinga do Supermutantów.