Gamer Lifestyle r.

Facebook Messenger ma nową grę!

Słyszeliście o tym, że Facebook Messenger ma gry w swoim repertuarze? Ja też nie wiedziałem, ale teraz pojawiła się nowa!

Pozostajemy w mocno patriotycznych ostatnimi czasy tematach, bowiem ukryta mini-gierka w Massengerze dotyczy piłki nożnej.

Pograj w grę, gdy czekasz na odpowiedź!

Pierwszą z dostępnych i odkrytych gier w Messengerze to szachy – aby w nie zagrać należało wpisać komendę @fbchess play. Kolejną były rzuty do kosza, które uruchamiało się dzięki dotknięciu podczas rozmowy z kimś odpowiedniego symbolu emoji. Teraz wkraczamy w świat kolejnej dyscypliny sportowej.

Facebook Messenger

Chcecie pograć w futbol? Żeby włączyć grę należy otworzyć okno wiadomości i z listy emoji wybrać piłkę nożną. Emotkę wysyłamy znajomemu, a potem dotykamy ją paluchem na ekranie smartfona. Zabawa polega na podbijaniu wirtualnej piłki.

Spróbujecie? Prawdę mówiąc ani razu nie korzystałem z gierek Messengera i nie czuję tej potrzeby także tym razem, ale jeśli ktoś będzie zadowolony z tego małego dodatku, niech i tak będzie! Co o tym myślicie? Korzystaliście z poprzednich gierek?

Nowa gra Messengera!

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]

Źródło: http://pclab.pl/news70225.html