Gamer Lifestyle r.

ErRoR? Youtube zwariował?!

Ten dzień na długo zostanie w pamięci większości Youtuberów. Czy ciężka praca poszła na marne? Co tak naprawdę się stało?!

Początek piekła?

W godzinach wieczornych subskrypcje zaczęły spadać o wiele szybciej niż zwykle. Wiele osób postanowiło to transmitować. Próbowano domyśleć się, co jest tego przyczyną. Ile ludzi, tyle teorii. Niektórzy obstawiali ataki hakerskie, inni automatyczne usuwanie nieaktywnych kont użytkowników.

Prawdziwa przyczyna

Wytłumaczę Ci to najłatwiej, jak to możliwe. W momencie, kiedy dajesz subskrypcję na pewnym kanale, kilka innych twórców traci przez to widzów. Jak wiemy, na Youtube jest ogromna ilość użytkowników, przez co te większe straciły bardzo dużo obserwujących. Jeżeli z niego korzystacie i macie swoich ulubionych vlogerów, gamerów itd. sprawdźcie, czy aby napewno nadal go obserwujecie (pomimo tego, co zaraz wam przekażę).

Co dalej?

Zespół prowadzi już prace nad przywróceniem stanu strony sprzed kilku godzin. Zapewniają Nas też, że wszelkie straty zostaną pokryte. Wasi ulubieni twórcy znowu znajdą się w kręgu obserwowanych przez Was osób, bądź Twoi widzowie ponownie do Ciebie wrócą.

sad youtube smutny

Niezdrowa okazja

W poniższym filmie możecie usłyszeć kilka cennych słów. Błąd ten był okazją dla hejterów, którzy robiąc wszelkiego rodzaju rajdy, najazdy mieli na celu “zabranie” widzów, co skutkowało mniejszą dostępnością – zmniejszeniem ilości zarabianych przez twórców pieniędzy. Zresztą, zobaczcie sami.

 

A wy? Zauważyliście jakieś zmiany w ilości obserwujących Ciebie osób, bądź w tych, które obserwujesz? Koniecznie napiszcie w komentarzach!