Gamer Lifestyle r.

Easter egg w rosyjskich vanach? Ukryta gra w aucie

Easter eggi to najczęściej żarty, sekrety lub przysłowiowe "oczko" od twórców w stronę odbiorcy. Tego rodzaju "jajka" ukryte są najczęściej w grach oraz filmach, ale tutaj możemy mówić o czymś wyjątkowym, gdyż twórcy rosyjskich marki vanów ukryli w swoich samochodach grę!

Wszystko zaczęło się w 1980 roku, kiedy to Warren Robinett ukrył swoje imię w grze Adventure na konsoli Atari 2600. Poczynając od tamtego momentu, twórcy coraz chętniej wrzucali do swoich produkcji różnego rodzaju smaczki i sekrety.

Ten easter egg jest nadzwyczaj intrygujący, ponieważ został umieszczony… w komputerze rosyjskich vanów. GAZelle Nex, bo stąd pochodzi ten pojazd, posiada easter egga, który po wykonaniu odpowiednich czynności pozwala nam zagrać w kultową grę rosyjskiego pochodzenia, czyli Tetrisa. Nie oszukujmy się…  Tetris, archaiczna rosyjska gra umieszczona w komputerze rosyjskiego samochodu, który użytkowany jest przez (a jakże) Rosjanina, to prawdziwy absurd… I taka rosyjska incepcja… Roscjepcja?

A oto i film, w którym dzieje się ta magia:

Jak to możliwe, że ktoś na to wpadł?! Prawdopodobnie jeden z twórców tego modelu musiał się wygadać, ponieważ jest to naprawdę niecodzienna czynność, aby otrzymać tego easter egga, nawet bardziej nieprawdopodobne niż Conami Code.

Fakt, że to istnieje, napawa mnie szczerą radością i pewnym śmiechem. Przynajmniej możemy mieć pewność, że nie jest to bardziej niebezpieczne od pisania w trakcie jazdy.

To jak? Macie zamiar zaopatrzyć się w rosyjskiego vana? Spodobał Wam się ten easter egg? O swojej opinii dajcie znać w sekcji komentarzy, a ja (jak zawsze) z wielką chęcią się z nią zapoznam.