Gamer Lifestyle r.

Dubbing – Rock & Rojo & Izak i ich współpraca z Battlefield 1!

Kilka dni temu została ujawniona informacja o współpracy Rock & Rojo & Izak z Battlefield 1. Dziś pokazano próbne nagrania dubbingowe z trybu multiplayer!

Na wieść o tym, że trzech znanych YouTuberów będzie podkładało głos do trzech z dwunastu żołnierzy w Battlefield 1 zawrzało w Internetach i reakcje były bardzo różne – od skrajnie pozytywnych, po neutralne, na skrajnie negatywnych kończąc. Osobiście rozumiem tylko te neutralne w momencie, gdy nie mamy żadnych materiałów, które mogą zweryfikować, czy jest źle, czy dobrze. No właśnie. Już mamy!

Jest dobrze, panie i panowie!

Posłuchajcie (materiał pochodzi z kanału Remigiusza Maciaszka, ten sam jest też u Patryka Rojewskiego):

Było wiele obaw, że będą popularne zwroty typu “Tarcza, szmato!” w przypadku Roja, żarciki o “Rocki-Zboki” lub inne tego typu. Wierzę, że właśnie dlatego były negatywne głosy odnośnie działalności tych miłych panów. Powyższy materiał pokazuje, że dubbing będzie brzmiał… dobrze! Naprawdę dobrze.

Fanem Battlefielda nie jestem, chociaż lubię oglądać materiały z tej gry w ramach serii “Rock & Rojo” :). Miło mi stwierdzić, wobec tego, że brzmi to naprawdę dobrze. Dla wszelkich osób, które dalej są nie przekonane – to trio ma stosunkowo niewielki wkład w dubbing, o czym wspominał Rojo na swoim Fanpage’u. W filmiku powyżej jest kilka próbek z 220 nagranych, a dubbingowali 3 z 12 żołnierzy.

Subiektywnie rzecz biorąc, bardzo mi się podoba i nie pozostaje mi nic innego, jak pogratulować i życzyć wszystkiego dobrego, i kolejnych, równie obiecujących projektów, jak ten. Póki co, brzmi świetnie.

Battlefield 1 wyjdzie 16 października 2016.

Co o tym sądzicie? Podoba Wam się to, co zaprezentowali nam Rock i Rojo?

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]