Gamer Lifestyle r.

Wciel się w ninję i zdobywaj doładowania!

Marzenia wielu nareszcie się spełnią! Dzięki Inoichi Runner dostaniecie realne profity, jedynie grając! Nie macie kasy na doładowanie telefonu? Żaden problem - wystarczy odpalić grę.

To nie żaden bait! Lajt Mobile jest operatorem korzystającym z nadajników sieci Plus, którego usługi świadczone są przez polską Spółkę Akcyjną Telestrada, działającą od 2003 roku, zrobił coś zaskakującego: stworzył grę, dzięki której możemy otrzymać doładowania konta.

Inoichi Runner

Fabuła gry toczy się w cesarstwie ciągłych wojen i sporów. Samuraje i Ninja prowadzą ciągle krwawe potyczki, które pochłonęły już niejedno istnienie. W pewnej chwili pojawia się problem z Inoichi – córką przywódcy Jonina, która cierpi na sennowłóctwo. Każdej nocy wstaje i zaczyna podróż przez kresy cesarstwa. Aby nic jej się nie stało, przywódca przydziela swojego najlepszego Ninja do ochrony córki. Księżniczka jest bezpieczna dopóki Ninja usuwa z jej drogi wszystkie przeszkody pozwalając jej bezpieczną wędrówkę przez sen. Gracz wciela się w postać Ninja, którego zadaniem jest ochrona księżniczki Inoichi podczas jej snu. Obudzenie jej równa się z końcem gry.

Jak to działa?

Gra dostępna jest póki co tylko na systemie Android. Mamy w niej możliwość zbierania różnych bonusów. Są to:

  • Shurikeny, którymi Ninja może niszczyć wszystkich przeciwników oraz przeszkody w promieniu widocznej planszy kilka metrów dalej.
  • Tarcze, które chronią księżniczkę Inoichi przed przebudzeniem przy następnym dotknięciu przeszkody bądź przeciwnika.
  • To, co nas najbardziej interesuje: Monety. Liczba zdobytych Monet sumuje się na koniec gry. Jedna Moneta posiada realną wartość 0,05 zł.

W trakcie gry dostępne są również misje, po wykonaniu których otrzymujemy Monety:

  1. Robinsonada – Pozwól przejść Inoichi 100/200/300 metrów – zdobądź 1/2/3 monety.
  2. Uporczywy ninja – Broń Inoichi przez 50/250/1000 nocy  i zdobądź 1/2/3 monety.
  3. Bezkresna droga – Zdobądź 100/250/500 punktów i zdobądź 1/2/3 monety.
  4. Przyczajony tygrys… – Zneutralizuj 50/200/500 przeciwników i zdobądź 1/2/3 monety.
  5. …ukryty smok – Zniszcz 100/500/1000 przeszkód i zdobądź 1/2/3 monety.
  6. Konsekwentny mistrz – Zagraj w grę 3/7/14 dni pod rząd i zdobądź 2/4/6 monet.
  7. Ciii… – Obudź Inoichi używając Kappy lub Sowy 2/5/20 razy i zdobądź 2 monety.

Wykonując same misje, możemy zdobyć max. 44 monety, co daje nam bonus w wysokości 2,2 zł. Niby niedużo, ale weźmy pod uwagę, że podczas całej gry znajdziemy jeszcze wiele monet po drodze. Maksymalna wartość doładowania możliwego do otrzymania to 20 zł (czyli 400 Monet).

Aktualnie trwa wyprzedaż i za 10 zł możemy otrzymać 10 GB internetu. Czyli wymieniając 400 monet na doładowanie, możemy zakupić aż 20 GB internetu.

Ciekawe oferty

Wybierając abonament za 19,99 zł miesięcznie, dostajemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y + 1GB.

Jeśli jesteś użytkownikiem Lajt Mobile i polecisz znajomego poprzez infolinię, maila lub formularz kontaktowy, otrzymasz tyle zniżki na usługi, ile wyniesie abonament osoby poleconej. Gdy więc polecony znajomy zawrze umowę na abonament 36,99 zł/miesiąc, Ty dostaniesz zniżkę na swoje usługi w wysokości 36,99 zł.

Więcej informacji znajdziecie na stronie operatora klik!

 

Cała sytuacja przedstawia się naprawdę ciekawie. Co prawda nie otrzymujemy tak dużej ilości monet, jakbyśmy chcieli, ale cóż – nie wszystko dostaniemy za darmo. Trzeba by trochę czasu poświęcić na grę, aby rezultaty były zadowalające. Jednak mimo wszystko myślę, że warto spróbować. A Wy co myślicie? Zagracie, czy nieszczególnie? 

Opis i informacje o grze pochodzą ze strony operatora: https://lajtmobile.pl/