Gamer Lifestyle r.

Doktor Google staje się rzeczywistością?

Świat idzie naprzód, technologia też. Co się stanie, jeśli któregoś dnia nie musielibyśmy latać z każdą pierdołą do lekarza? Poznajcie "Doktora Google'a"!

Wyobraź sobie, że wstajesz rano z bólem głowy. Najprawdopodobniej zaczynasz szukać pomocy w Internecie, jednak nie zawsze znajdujesz odpowiedź na swoje pytanie. Zawsze możesz pójść do lekarza, ale terminy oczekiwania są długie i raczej nie mamy na to czasu, a tym bardziej ochoty. Tutaj przychodzi nam z pomocą Doktor Google!

Po prostu włączasz aplikację, wpisujesz “ból głowy”, a na ekranie pojawi się lista powiązanych z wpisaną frazą warunków, np. ból głowy, migrena, napięciowy ból głowy, ból zatok, przeziębienie itd. Do każdej takiej informacji dostaniemy również opis i szczegółowe informacje o możliwości samoleczenia i co może uzasadnić wizytę u lekarza. Informacje nie będą wyssane z palca, Google współpracuje z zespołem lekarzy, aby jak najwięcej dowiedzieć się o objawach danej przyległości. Należy jednak pamiętać, że wyszukiwanie to jest przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych i zawsze warto skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania pełnej porady medycznej. Google wciąż będzie dodawać nowe języki a także więcej objawów, więc jeszcze wiele przed nami!

Według mnie jest to świetny pomysł. A co Wy sądzicie?

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]