Gamer Lifestyle r.

DLC Retribution dla Call od Duty: Infinite Warfare już dostępne na PlayStation 4

Najnowszy zestaw DLC zawierający m.in. nowe mapy i finał kampanii Zombie jest już dostępny na PlayStation 4.

Call of Duty: Infinite Warfare Retribution

To czwarty zestaw DLC do najlepiej sprzedającej się gry konsolowej w Stanach Zjednoczonych w 2016 r. jest już dostępny do pobrania na konsolę PlayStation 4 poprzez sieć PlayStation Network. Wydany przez Activision, a stworzony przez Infinity Ward dodatek Retribution zawiera cztery nowe, niesamowite mapy do gry wieloosobowej, jak również ostatnią przygodę Zombie, zatytułowaną Bestia z Otchłani, która zabierze graczy do opuszczonej bazy wojskowej na odległej, lodowej planecie, gdzie będą musieli stawić czoła hordom nieumarłych. Jak powiedział Dave Stohl, szef studia Infinity Ward:

Od samego początku naszym celem było zapewnienie graczom Infinite Warfare pełnej dowolności w wyborze najbardziej odpowiadającego im stylu walki, aby czuli się dobrze na wszystkich mapach. Retribution spełnia tę obietnicę i nie możemy się doczekać, aż nasza społeczność wkroczy do gry. Dodatkowo Retribution to finał naszej opowieści Zombie. Zabieramy więc graczy w całkiem nowe miejsce, pełne sekretów i zagadek, gdzie odkryją prawdziwą motywację stojącą za działaniami swojego przeciwnika.

Powrót bohaterów

Retribution to podsumowanie pięcioczęściowego doświadczenia Zombie Infinite Warfare, Bestia z Otchłani. Przerażająca fabuła trybu kooperacji przedstawia powrót Willarda Wylera, enigmatycznego czarnego charakteru, któremu głos i model postaci zapewnił Paul Reubens (Pee-wee’s Big Holiday, Gotham). Wylard ponownie uwięził czterech głównych bohaterów w swoim całkowicie nowym horrorze. Akcja filmu rozgrywa się w opuszczonej bazie wojskowej na odległej lodowej planecie. W miarę upływu czasu gracze odkrywają coraz to więcej zainfekowanych członków drużyny, a w międzyczasie są zmuszeni walczyć ze stadami nieumarłych, aby odkryć prawdę i opuścić plany filmów Wylera raz na zawsze. Bestia z Otchłani zawiera także nowe bronie, pułapki i wiele innych elementów, które uzupełnią unikatową akcję w stylu Call of Duty. W obsadzie wracają Seth Green jako „Poindexter”, Ike Barinholt jako „AJ”, Jay Pharoah jako „Andre” i Sasheer Zamata jako „Sally”, wspólnie wieńcząc opowieść.

cod iw retribution

Retribution zawiera cztery nowe mapy do gry wieloosobowej

 • Carnage
  • Postapokaliptyczny tor wyścigowy na wybrzeżu Kalifornii. Carnage oferuje dogodne punkty do strzału na daleki dystans i zagrożenia środowiskowe – w tym pułapki ogniowe, które gracze mogą odpalić, by usmażyć wrogów.
 • Heartlan
  • W Heartland drużyny zawalczą łeb w łeb w symulacji małego amerykańskiego miasteczka, która jest nowym spojrzeniem na klasyczną mapę Warhawk znaną z Call of Duty: Ghosts. Gracze mogą wskoczyć na przekąskę do lokalnej lodziarni, a następnie zdjąć przeciwników z ulicy za pomocą Generatora Czarnej Dziury.
 • Altitude
  • Osadzona w luksusowym, podniebnym centrum handlowym ulokowanym na obrzeżach wszechświata, rzuca graczy w chaotyczny środek, gdzie sprawne flankowanie jest kluczem do sukcesu. Dodatkowo mapę otaczają efektowne, unoszące się w powietrzu wodospady.
 • Depot 22
  • Speluna na skraju cywilizacji i jednocześnie trójliniowa mapa idealna do starć na średni dystans. Gracze mogą walczyć w zwarciu w kantynie lub dorwać wrogów na wagonach pędzącego pociągu.

Zestaw map Call of Duty: Infinite Warfare Retribution jest dostępny w znakomitej cenie jako część Karnetu Sezonowego Call of Duty: Infinite Warfare, którą można zakupić samodzielnie lub jako część edycji Legacy Pro oraz Digital Deluxe. Karnet Sezonowy oferuje tańszy dostęp do czterech DLC dla Call of Duty: Infinite Warfare wydawanych w 2017 roku. W momencie zakupu Karnet Sezonowy gwarantuje również dostęp do trzech nowych broni, jak również 10 rzadkich zrzutów zaopatrzenia oraz 1000 sztuk złomu potrzebnego do stworzenia prototypowej broni.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.callofduty.com