Gamer Lifestyle r.

DLC Absolution do Call of Duty: Infinite Warfare zadebiutuje już 6 lipca, najpierw na Playstation 4

Nowy zestaw zawiera cztery zróżnicowane, nowe mapy do gry wieloosobowej. Aktorka Cassandra Peterson powraca w swojej kultowej roli Elviry w nowej przygodzie Zombie „Attack of the Radioactive Thing!”, osadzonej w potwornych latach 50.

29 czerwca 2017 r. – Activision i Infinity Ward ujawniły pierwsze detale dotyczące Call of Duty: Infinite Warfare Absolution, trzeciego zestawu map do Call of Duty: Infinite Warfare, najlepiej sprzedającej się gry konsolowej w Stanach Zjednoczonych w 2016 r. (pomijając sprzedaż w zestawach ze sprzętem). DLC zawiera cztery nowe, zróżnicowane mapy do gry wieloosobowej, jak również nową przygodę Zombie do gry w kooperacji zatytułowaną Attack of the Radioactive Thing!, osadzoną w latach 50. w nadmorskim miasteczku, gdzie rządowy eksperyment okazał się koszmarnym niewypałem. Absolution zadebiutuje 6 lipca, najpierw na PlayStation Network dla konsoli PlayStation 4, z pozostałymi platformami spodziewanymi w przyszłości.

Nasz zespół jest szalenie podekscytowany szansą wprowadzenia kolejnej zwariowanej i pokręconej przygody z zombie w ‘Attack of the Radioactive Thing!’, która kontynuuje historię i dodaje nowe element do rozgrywki – powiedział Dave Stohl, szef Infinity Ward. – Fani trybów wieloosobowych otrzymają cztery różnorodne mapy oferujące zróżnicowane formy rozgrywki, które nasza społeczność docenia od czasu zeszłorocznej premiery. Nie możemy się doczekać!

 

Attack of the Radioactive Thing!, następny przepełniony akcją rozdział trybu zombie w Call of Duty: Infinite Warfare, stanowi powrót Willarda Wylera, enigmatycznego złowrogiego reżysera o głosie i wyglądzie Paula Reubensa (Pee-wee’s Big Holiday, Gotham). Wyler uwięził czwórkę protagonistów wewnątrz zupełnie nowego, pełnego potworów horroru osadzonego w latach 50. Gracze stawią czoła szeregom nowych zombie na ulicach zdewastowanego nadmorskiego miasteczka, gdzie rządowy eksperyment przeobraził ludzi w mięsożerne bestie i sprowadził nowe zagrożenie biologiczne. Ponadto, Elvira będąca ikoną horroru, grana przez Cassandrę Peterson (Elvira: Mistress of the Dark, Elvira’s Movie Macabre), pomoże grającym przetrwać dzięki wskazówkom dotyczącym rozgrywki i zadaniom pobocznym w jej unikatowym stylu. Nowe bronie, pułapki i inne elementy urozmaicą dobrze znaną akcję z Call of Duty, z takimi aktorami jak Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers) jako Naukowiec; Ike Barinholtz (Neighbors, Suicide Squad) jako Rebeliant; Jay Pharoah (White Famous, Saturday Night Live) jako Żołnierz; oraz Sasheer Zamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer) jako Uczennica, wszyscy wracający do trwającej historii w tej zupełnie nowej przygodzie.

W dodatku do Attack of the Radioactive Thing!, zestaw Absolution zawiera również cztery nowe mapy do gry wieloosobowej:

 

  • Bermuda – Slumsy zbudowane wokół pozostałości rozbitego statku. Bermuda pozwala graczom robić uniki, nurkować i biegać po ścianach na drodze od targu rybnego do latarni morskiej na tej mapie przeznaczonej do małych i średnich rozgrywek spustoszonej przez fale i żar.

 

  • Permafrost – Jako ścięta mrozem panorama miasta, Permafrost pozwala graczom trzymać się gruntu i wybrać jedną z trzech ścieżek natarcia. Będą oni przemieszczać się po mapie od strony ulicy do dworca kolejowego, oraz od osady bezdomnych do zrujnowanej sali teatralnej, walcząc przede wszystkim na krótką odległość.

 

  • Fore – Jedynymi miniaturowymi rzeczami w tej ogromnej mapie są pola golfowe, na których będą walczyć gracze. Fore oferuje wspaniałe zróżnicowanie graficzne, które wszyscy odczują przemieszczając się pomiędzy gęstwinami magicznych lasów, ogromnymi słodkimi pysznościami i gigantycznymi ścianami zamków.

 

  • Ember – Położona w pobliżu starego zamku, Ember stanowi odświeżenie klasycznej mapy Resistance z Modern Warfare 3, i oferuje starodawną stylistykę zmodernizowaną za pomocą technologii. Otoczenie zawiera m.in. strumienie lawy, szubienice i salę tortur, gdzie gracze z pewnością będą chcieli pozostać z drużyną.

 

Call of Duty: Infinite Warfare Absolution będzie dostępne od 6 lipca, w pierwszej kolejności na PlayStation 4, z pozostałymi platformami spodziewanymi w przyszłości. Gra otrzymała klasyfikację wiekową PEGI 18 (tylko dla dorosłych). Po więcej informacji zapraszamy na www.callofduty.com. Fani mogą również śledzić @CallofDuty na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku.