Gamer Lifestyle r.

Diablo II na silniku Starcraft II

O Diablo II w wersji HD marzy chyba każdy gracz. Z pomocą przychodzi zagorzały fan, który przenosi Diablo II na silnik Starcraft II! Alfa testy już latem!

Niewątpliwie jest to zaskoczeniem, że Blizzard po wielu latach od wydania najsłynniejszego tytułu w dziejach historii gier komputerowych, a mowa tu o Diablo II, zaczął wprowadzać nowe aktualizacje, które mają przygotować grę na coś wielkiego, ale co to może być? Tego nikt nie wie po za samym Blizzardem. Tytuł zgromadził wokół siebie wielu zapaleńców, niektórzy próbowali używać modów, aby uruchomić grę w najwyższej rozdzielczości HD, ale Blizzard ograniczył działanie ów programów. Jeden z fanów zapragnął Diablo II w wersji HD, bez konieczności używania, uznanych przez Blizzard nielegalnych dopalaczy. Zaczął przenosić grę na nowy silnik! Zaintrygowani? Czytajcie więc dalej!

Diablo II na silniku Starcraft II

Diablo II na silniku Starcraft II

Zapalony gracz o pseudonimie Egod123 rozpoczął jakiś czas temu pracę nad modem do gry Starcraft II, który przenosi grę Diablo II na nowy silnik. Jak również sam zapowiada, zamknięte alfa testy ruszą latem, a najpewniej w czerwcuThe Curse of Tristram, bo tak nazywa się mod będzie dostępny tylko dla posiadaczy gry Starcraft II. Data wydania pełnego modu nie jest jeszcze znana. Jedno jest pewne. Projekt jest na zaawansowanym etapie i można tylko czekać na kolejne informacje o projekcie. Warto zaznaczyć, że nad projektem czuwa tylko jeden człowiek – twórca, którego Facebook znajdziecie tutaj! A na koniec, pełen grozy zwiastun!

Swoją drogą uważam, że Diablo III powinno właśnie mieć taki mroczny klimat jaki miał Diablo II i jak widać nie trzeba milionów, aby stworzyć coś czego fani oczekują. A Wy co myślicie o tym projekcie? Jak wyjdzie oficjalna wersja o macie zamiar zagrać? Ja osobiście nie mogę się doczekać, bo myślę, że Diablo II na silniku Starcraft II będzie ciekawym rozwiązaniem.

 [latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]