Gamer Lifestyle r.

Destiny 2 przeszło na model free2play. Dodatkowo darmowy miesiąc Origin Access Basic lub Premier z jednym warunkiem

Dziś mam dwa newsy dla naszych ukochanych gamerów: Destiny 2 przechodzi w model free2play, można załatwić sobie darmowy miesiąc Origin Access Basic, a posiadacze Origin Access Premier mogą sobie wyłączyć płatność za jeden miesiąc.

Destiny 2 free2play

Od godz. 19:00 dn. 1.10.2019 r. Destiny 2 dostępne jest w modelu free2play. Oznacza to, że grę można pobrać za darmo i zostaje na Waszym koncie na zawsze z możliwością bezpłatnej gry po 1 października. DLC do Destiny 2 nadal są płatne (149 zł za Shadowkeep i 109 zł za Forsaken wg Steam).

Gracze, którzy poprzednio zakupili Destiny 2, nie zostaną bez niczego. Jak podaje portal konsolowe.info, Bungie oferuje im dwie egzotyczne emotki, unikalny baner oraz barwę i pakiet bonusowych medalionów dla drużyny ogniowej.

Czy warto pobrać Destiny 2? Tak, jeżeli nie grało się w grę wcześniej. Powiedzenie o “przejściu na model free2play” Destiny 2 wygląda delikatnie inaczej, jeżeli głębiej przyjrzymy się temu, co się zawiera w tym free2play. Tak naprawdę darmowa staje się część zawartości Destiny 2 – Year 1 wraz z kawałkiem Year 2 (październikowy Shadowkeep wprowadza Year 3). Udostępniona darmowa część gry ma zachęcić do zakupienia istniejących i przyszłych DLC, by w pełni cieszyć się rozrywką multiplayer. Więcej informacji o grze podaje Eurogamer.

Zawartość

destiny 2 free2play

[Źródło]

Origin Access Basic i Origin Access Premier
przez miesiąc za darmo

Origin Access Basic

Warunek: aktywacja weryfikacji logowania EA na swoim koncie Origin do 31 października 2019 r.

Efekt: darmowy dostęp do Origin Access Basic przez cały listopad.

Aktualnie abonament wynosi 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł za cały rok.

Origin Access Premier

Warunek: zakupienie abonamentu Origin Access Premier oraz aktywacja weryfikacji logowania EA na tych samych warunkach, co w wersji Basic.

Efekt: darmowy dostęp do Origin Access Premier przez cały listopad.

Aktualnie abonament wynosi 59,90 zł miesięcznie lub 419,90 zł za cały rok

Origin Access Basic a Premier

Abonament Premier pozwala na wcześniejszy, pełny dostęp do nowych gier – Basic zezwala na rozegranie 10 godzin z nowym tytułem.

Obydwa gwarantują 10% zniżki na zakupy w Origin oraz nielimitowany dostęp do gier z The Vault, biblioteki gier Origin. Tytuły, które tam trafiają, można ogrywać do woli tak długo, jak opłaca się abonament Origin Access (Basic lub Premier).

W tym momencie w The Vault znajdziemy m.in. Anthem, Battlefield V, The Sims 4, Star Wars: Battlefront II.

Jak aktywować weryfikację EA?

  1. Przejdź do ustawień bezpieczeństwa swojego konta EA.
  2. Kliknij Włącz w sekcji Weryfikacja logowania.
  3. Otrzymasz kod, który posłuży do aktywacji weryfikacji logowania.

Problemy? Zajrzyj do tego oficjalnego artykułu Działu Pomocy EA.

[Źródło]