Gamer Lifestyle r.

Darmowy weekend z XCOM 2

Jeśli chciałeś zagrać w XCOM 2 i zastanawiałeś się czy kupić ten produkt, masz teraz ku temu najlepszą okazję. Od 04.05. ruszył darmowy weekend z XCOM 2 oraz promocja na ten tytuł na steam.


Dla tych którzy nie wiedzą czym jest ta gra.

XCOM 2 jest kontynuacją turowej gry strategicznej XCOM: Enemy Unknown. Fabuła gry dzieje się dwadzieścia lat po tym jak najeźdźcy z kosmosu wygrali wojnę i na ziemi zapanował nowy porządek. Po latach krycia się i odbudowywaniu sił  XCOM wznieca powstanie przeciwko okupantowi.

Na czym polega rozgrywka?

W grze wykonujemy misje mające na celu utrudnić pracę kosmitów, likwidować placówki i siły wroga i wiele innych. Zadania wykonujemy z pomocą zebranej i wyszkolonej przez nas drużyny składającej się z ludzi różnej narodowości, co ciekawe każda jednostka może mówić w ojczystym języku.po zdobyciu odpowiednich surowców możemy przeprowadzać badania oraz rozbudowywać bazę co w dużym stopniu ułatwia wykonywanie misji i pozwala ubogacić rozgrywkę.

Darmowy weekend i zniżki

Grę możemy pobrać z platformy steam i grać w nią za darmo od 04.05 do 06.05. Do 10.05 mamy również dużą promocję na ten tytuł bo aż o 67% na wersję podstawową oraz Digital Deluxe. Wszystkie postępy w grze zostają zapisane i nie tracimy ich po upływie darmowego dostępu.

Gra jest naprawdę świetna i posiada polskie napisy. Polecam wypróbowanie tego tytułu, a na razie zostawiam was z tym trailerem i życzę miłej eliminacji sił kosmitów.