r.

Darmowy weekend z Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege to gra, którą często możemy zobaczyć na platformie Twitch. Jeśli ty również chciałbyś wypróbować ten tytuł, to będziesz miał okazję! 

Kilka słów o tym tytule

Rainbow Six Siege jest grą FPS przeznaczoną do rozgrywki multiplyer. Została ona wydana w 2015 roku przez firmę Ubisoft i do dnia dzisiejszego cieszy się nie małą popularnością.Sama rozgrywka zaczyna się od wybrania specjalizacji żołnierza, którym będziemy grać. Do wyboru mamy cały wachlarz klas operatorów, np.: Castl, Thermit, Mute i wiele więcej. Z terrorystami będziemy walczyć tylko w trybie kooperacji, zaś w zmaganiach PvP konkurować ze sobą będą komandosi podzieleni na drużynę atakującą I broniącą. Mecze odbywają się na stosunkowo niedużych lokacjach, gdzie musimy jak najszybciej oczyszczać kolejne pomieszczenia, aby zlikwidować przeciwników i uwolnić zakładnika lub rozbroić bombę. warto dodać, iż elementy takie jak ściany czy drzwi możemy niszczyć co pozwala na bardzo ciekawe strategiczne zagrania.

Darmowy weekend i zniżki

Grę będziemy mogli pobrać na platformie Uplay i grać w nią od 16.08. do 19.08.

Podczas darmowego weekendu będziemy mieli pełną zawartość Rainbow Six Siege, ze wszystkimi mapami, trybami oraz operatorami.

Darmowy weekend będą mieli również użytkownicy PS4 oraz Xbox One. Dla każdej z platform data zakończenia eventu jest inna. Dla PS4 będzie trwał do 21.08., zaś dla Xbox One do 20.08.

Warto wspomnieć, że od 16.08. na każdą z platform dostaniemy 60% obniżki na zakup tegoż tytułu, lecz podobnie jak z datami zakończenia eventu, data zakończenia promocji jest inna dla każej platformy. Dla PC jest to 27.08., dla PS4 – 22.08, a dla Xbox One również 27.08.