Gamer Lifestyle r.

Darmowy weekend w Titanfall 2!

Szukasz odskoczni od LoL-a na chwilę? To bardzo dobrze, gdyż studio Repspawn Entertainment daje nam zagrać w Titanfalla 2 za darmo przez cały weekend! Zainteresowani? No to przejdźmy do konkretów...

Ale co to jest ten “Titanfall 2”?

Titanfall 2 to kontynuacja serii studia Respawn Entertainment, która jest z gatunku pierwszoosobowych strzelanek. W grze wcielamy się w pilota tytana, który sieje postrach na polu bitwy, lecz też jest łatwy do zniszczenia przez zręcznych żołnierzy. W trybie pilota gra się podobnie jak w nowe Call of Duty: dużo mobilności, po prostu ludzie na sterydach. Jednakże, dosiadając swojego mecha zyskujemy arsenał taki, jak wyrzutnie rakiet czy miniguny. Jak mamy za sobą słowa wstępu, to przejdźmy do głównej wieści.

Ale o co chodzi?

Darmowy weekend pozwala na sprawdzenie pełnego trybu multiplayer, modułu treningowego oraz jednej misji dla pojedynczego gracza. W zabawie mogą wziąć udział posiadacze pecetów (klik!) oraz konsol Xbox One (klik!) i PlayStation 4 (klik!).

Dlaczego warto?

Według mnie ponieważ ta gra jest dobra i zasługuje na uwagę. Mało osób nie zwraca dużej uwagi na tą produkcję przez to, że została przyćmiona przez inne, popularniejsze gry – Battlefield 1 i Call of Duty: Infinite Warfare. Samo Respawn Entertainment nie poddaje się, ciągle rozwijając grę i udostępniając darmowe dodatki (wyszły na razie 3 DLC, w tym jedno parę dni temu).

Pamiętajcie, akcja nie potrwa zbyt długo, więc się śpieszcie. Czy będę mógł Was spotkać na polu bitwy? A może ten darmowy weekend skłoni Was do kupna gry? Dajcie znać w Waszych depeszach… wróć, komentarzach.