Gamer Lifestyle r.

Cyberpunk 2077 – co wchodzi w skład kolekcjonerki?

Oto przedmioty i zawartość wirtualna, na którą mogą liczyć posiadacze edycji kolekcjonerskiej Cyberpunk 2077.

Wkrocz do Night City!

W Cyberpunku 2077 będziemy mieć do czynienia z niesamowitą fabułą, która wciągnie nas na wiele godzin. Podobnie jak w przypadku innych wydawnictw, możemy nabyć wersję kolekcjonerską. Jest ona stworzona dla najbardziej zaangażowanych fanów. Dziś przyjrzymy się temu, co zawiera i dlaczego warto ją nabyć.

Edycja kolekcjonerska Cyberpunk 2077 zawiera wiele interesujących przedmiotów!

Nabywając grę w edycji kolekcjonerskiej, możesz liczyć na specjalne pudełko. Przypomina ono serwer albo skrzynię z chipami i jest niewątpliwie bardzo istotną atrakcją w całym zestawie. Poza tym w tym większym pudełku znajduje się mniejsze z kodem do pobrania gry oraz ścieżką dźwiękową na płytach, a także kolekcjonerski SteelBook, który możesz znać z edycji pudełkowej w przedsprzedaży. Co więcej, w EK znajdziesz 25-centymetrową figurkę prezentującą głównego bohatera gry w trakcie akcji. CDP Projekt RED dokłada od siebie również artbook w twardej okładce, dzięki któremu zagłębisz się w świat wykreowany na potrzeby Night City jeszcze bardziej. Fanów prostych gadżetów zadowolą metalowe przypinki oraz brelok metalowy Quadra V-tech. Z tych bardziej unikatowych przedmiotów warto zwrócić uwagę na książeczkę z dowodami, w której jest zawarty także przewodnik po mieście, w którym dzieje się akcja gry. W pudełku znajdują się również haftowane naszywki, które odnoszą się do zespołu Samurai i samego Night City. Oczywiście mechaniki Cyberpunk 2077 są dosyć skomplikowane, dlatego warto mieć ze sobą vademecum wiedzy z informacjami o świecie gry – ono również mieści się w zestawie. Jeśli postanowisz spędzić z tą grą długie tygodnie, wyślij swojej rodzinie kartki pocztowe z Night City! W edycji kolekcjonerskiej znajduje się także mapa Night City i naklejki do stickerbomb. Jak więc widać, jest to jedna z tych bardziej „wypasionych” kolekcjonerek. W edycji wirtualnej otrzymujemy soundtrack do gry, e-podręcznik Cyberpunk 2020, cyfrowy komiks, artbook i kilka grafik. Edycja Kolekcjonerska gry Cyberpunk 2077 kosztuje 749 złotych, dostępna jest w pełnej wersji polskiej, a także jest edycją limitowaną, więc lepiej spieszyć się z zakupem!

Przygotuj się na Cyberpunka 2077!

Z racji tego, że premiera już wkrótce, musisz szybko sprawdzić, czy Twój komputer gamingowy lub laptop do gier poradzi sobie z obsługą tej gry. Pamiętaj, że do grania w 2160p na ustawieniach Ultra konieczne jest dysponowanie procesorem Intel Core i7-4790 albo AMD Ryzen 5 3600, 16 GB RAM, kartą graficzną RTX 3080 oraz pojemnym dyskiem twardym. Jeśli więc chcesz zagłębić się w Night City z włączonym Ray Tracingiem, musisz dysponować maszyną z najwyższej półki cenowej. Dla fanów rozrywki bez tej funkcji, specyfikacja prezentuje się podobnie, musimy mieć na pokładzie Intel Core i7-4790 albo AMD Ryzen 5 3600, 16 GB RAM i kartę graficzną RTX 2080S/RTX 3070 lub RX 6800 XT. Dla osób, które liczą na minimalny komfort rozgrywki w rozdzielczości 1080p, wystarczy sprzęt z Intel Core i5-3570K i AMD FX-8310, przy wsparciu GTX 780 lub RX 470 i dysku SSD 70 GB. Czy o czymś jeszcze należy pamiętać? Miej na uwadze to, żeby odciążyć swój router przed premierą gry. Na początku trzeba będzie pobrać tzw. Day-1 Patch, który zawiera pliki niezbędne do rozgrywki. Widzimy się w Night City!