Gamer Lifestyle r.

CS:GO zhakowane przez rosyjskich hakerów! Akcja FIXCSGO!

Grupa akcja FIXCSGO trwa w najlepsze! Hakerzy z Rosji zaatakowali serwery gry CS:GO całkowicie uprzykrzając życie graczom! Nie da się grać ze znajomymi!

Jakieś problemy z poczekalnią w grze CS:GO lub poważne uniemożliwienie gry ze znajomymi? Pewnie wielu z Was zastanawia się co się dzieje. Śmiało można powiedzieć, że komuś całkowicie puściły nerwy i to tak na poważnie!

CS:GO zhakowane przez rosyjskich hakerów! Akcja FIXCSGO!

CS:GO zhakowane, FIXCSGO

Poirytowani hakerze z Rosji stracili całkowicie cierpliwość na aktualny stan gry CS:GO. Brak napraw błędów czy brak porządnego systemu antycheaterskiego to tylko niektóre powody udanego ataku hakerskiego na serwery Valve. Niestety atak bardzo mocno odbija się na graczach, bo uniemożliwia on granie ze znajomymi, gdyż po utworzeniu poczekali i zmiany uprawienia na prywatną to i tak w przeciągu kilku chwil do poczekalni dołączają randomowi “gracze” o nieznanym pochodzeniu z setkami tysięcy wygranych gier turniejowych. Może to świadczyć, że Rosjanie całkowicie przebili się przez wszelkie możliwe zabezpieczenia Valve i przyjęli kontrolę nad grą. Mogą robić co chcą. To natomiast jest bardzo zły znak, bo ów hakerzy mogą mieć dostęp do każdego konta, który łączy się z tytułem. Czy konta Steam mogą być zagrożone? Nie można jednoznacznie na to odpowiedzieć, ale nie można odrzucić tej opcji, że hakerzy mogą mieć dostęp do wszystkich kont graczy. Należy zachować szczególną ostrożność w trakcie trwania akcji FIXCSGO. Ile ta akcja potrwa i co ona da tego raczej sami organizatorzy nie wiedzą, ale wiadomo, że hakerzy w tej sposób chcą naciskać na Valve, aby Ci zaczęli usprawniać grę na wielu płaszczyznach.

Akcja jest ogłoszona w Centrum Społeczności.

Jeżeli chcecie dołączyć do akcji należy dopisać do swojego nicku specjalny tag #FIXCSGO. Podzielcie się z nami co myślicie o tej akcji jak i o samym ataku.