Gamer Lifestyle r.

Chromebook Twoją drogą do bogactwa!

Jeśli potrzebujesz szybko przyjemnej sumy pieniędzy, znalazłem sposób właśnie dla Ciebie - Chromebook! I nie jest to lipna reklama, jaką zwykle widzi się gdzieś w odmętach Internetu.

Google jest niezwykłą firmą i jest w stanie to udowodnić na wielu płaszczyznach. Po raz kolejny pokazuje, że mają jaja oraz są nieco pyszni w swojej zapowiedzi – wypłacą Ci bowiem całe, okrągłe 100,000 dolarów amerykańskich, jeśli tylko znajdziesz sposób, aby zhakować ich Chromebooka.

Google, daj mi swoje pieniądze!

Cromebook jest to komputer z systemem operacyjnym Google Chrome OS, których główną cechą jest krótki czas uruchamiania.

chromebook google how2play

W zeszłym roku konkurs był ten sam, ale kwota wynosiła 50,000$. Możliwa była ona do zdobycia w przypadku ataku hakerskiego na profil “gościa” Chromebooka – idea jednakowoż była taka, aby osoba atakująca Chromebooka pozostawiła takie szkody, które nie znikałyby po restarcie i wpływały na kolejne sesje trybu “gość”.

Dlaczego wszystko obraca się wokół tego guest-mode? Chromebook działa tak, że to właśnie te gościnny tryb jest zamknięty, zablokowany i zabezpieczony tak bardzo, aby chroniło właściciela profilu Chrome przed wszelką manipulacją – nawet dane przeglądarki i ciasteczka już domyślnie znikają pod koniec każdej sesji. Można by rzec, czy wprowadzona jest obsesyjna ochrona.

chromebook google how2play

Rok temu nie udało się nikomu złapać guest-mode, wobec czego pula nagrody powiększyła się.

Jak to mówią, wspaniałe poszukiwania warte są wspaniałej nagrody, dlatego też postanowiliśmy wygranym osobom dać sześciocyfrową sumę. Oferta dostępna jest cały rok i każdy kto będzie dla Chromebooka lub Chromeboxa realnym zagrożeniem zostanie posiadaczem tej sumy.

  • Pracownicy ochrony Google.

Właśnie sprzedaję Wam fantastyczny sposób na zarobek, więc jeśli są wśród nas hakerzy, lećcie! Macie czas do końca grudnia 2016 roku! Oficjalna strona bloga ochrony Google: KLIK!

784x250

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]