Gamer Lifestyle r.

Chaos Chronicle powraca z nowymi bohaterami, przedmiotami oraz wydarzeniami w grze!

NEXON Korea ogłasza aktualizację wprowadzającą szereg zmian w Chaos Chronicle, popularnej grze RPG akcji na urządzenia mobilne.

Świat heroicznych bitew, barwnych bohaterów i wciągającej historii Chaos Chronicle został teraz wzbogacony o dwóch nowych bohaterów, przedmioty usprawniające ekwipunek oraz nowe wydarzenie w grze – Pizza Mission.

Dwójka nowych bohaterów – Pirellio i Xiao Chan

Wielki Mędrzec Wiatru, Pirellio, unicestwia demony dzięki niebiańskim mocom. Po tym, jak wraz ze swoimi uczniami wystraszył demony z nieba, zdobył on sobie tytuł Władcy Wiatru. Xiao Chan wyspecjalizowała się w sztukach walki zza wschodniego oceanu na tyle, że została mianowana głównodowodzącą, zdobywając zaszczytne tytuły za odwagę w walce.

Zwiększone szanse na uczestnictwo w Hero Event

Zakup Hero Contract przed 29 czerwca zwiększy szanse włączenia do walki Pirellio oraz Xiao Chan.

Wyjątkowy ekwipunek dla Xiao Chan

Dzięki nowemu ekwipunkowi, Xiao Chan może wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności.

Pizza Mission i bonus za logowanie

Gracze, którzy codziennie ukończą Pizza Mission zostaną nagrodzeni m.in. nowymi postaciami, ekwipunkiem czy walutą (6 Star Hero Contract, 5/6 Star Elite Equipment Box, Rank-up Stone, złoto w grze o wartości 50.000, Subjugation Ticket, wzrost wytrzymałości 3 razy w ciągu dnia do 12 lipca). Dodatkowo, logując się codziennie w grze, fani otrzymają niezwykle wartościowy Hero Contract, 800 rubinów i unikalną runę 4 stopnia.

 

 

Specjalne przywołanie nowego bohatera

Biretta, bohaterka Szkarłatnego Płomienia i Juliana, Mistrzyni Miecza, będą odtąd dostępne na zawołanie. Specjalne przywołanie pozwoli graczom zapewnić sobie 4-gwiazdkowych bohaterów wyposażonych w elitarny ekwipunek.

Rafinowany Kamień i wzmocnienie akcesoriów

Rafinowany kamień, stosowany do udoskonalania ekwipunku, zostanie zmodyfikowany tak, by wybór wyposażenia był odtąd łatwiejszy.

Po więcej informacji zapraszam tutaj.

 

A Wy co myślicie o tej giereczce? Jesteście zbyt bardzo #PCMR, że macie to gdzieś. To zingnorujcie ten tekst, lecz jeżeli macie coś ciekawego do powiedzenia, to mówcie śmiało.