Gamer Lifestyle r.

CALL OF DUTY: BLACK OPS III ZOMBIES CHRONICLES JUŻ DOSTĘPNE, NAJPIERW NA PLAYSTATION 4

Gracze mogą doświadczyć ośmiu w pełni zremasterowanych map z Call of Duty: World at War, Call of Duty: Black Ops oraz Call of Duty: Black Ops II, dostępnych w jednym zestawie.

Wydarzenie „8 Dni Nieumarłych” przeznaczone dla fanów startuje Wczoraj, oferując przy tym darmowe rozdawnictwa i inne bonusy!

 

Santa Monica, Kalifornia – 16 maja 2017 r. – Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles, niespotykana dotąd oferta od Activision zawierająca osiem najbardziej cenionych map Zombie z poprzednich gier Call of Duty tworzonych przez Treyarch, jest od teraz dostępna na konsoli PlayStation 4. Mapy zostały zremasterowane od podstaw, dzięki czemu przywracają do życia wiele klasycznych, elektryzujących opowieści o pochodzeniu Zombie – wszystko to z oszałamiającą grafiką, usprawnionym audio i nowymi formami rozgrywki, zaktualizowane do bieżącej generacji konsol.

Osiem map dostępnych w Zombies Chronicles to:

  • Z Call of Duty: World at War: Nacht der Untoten (opuszczony bunkier), Verruckt (sanatorium Wittenau) oraz Shi No Numa (bagno w środku dżungli)
  • Z Call of Duty: Black Ops: Kino Der Toten (kinoteatr pełen nieumarłych), Ascension (sowiecki kosmodrom), Shangri-la (świątynia w egzotycznej dżungli) oraz Moon (baza księżycowa)
  • Z Call of Duty: Black Ops II: Origins (Francja w trakcie I wojny światowej)

Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles zabiera graczy w podróż od samego początku sagi, w pełnym HD. Klasyczne postacie, które gracze zdążyli poznać i pokochać, oraz historie które działają na wyobraźnię, to dokładne to, co zapewniło serii tak wielkie wsparcie fanów. Kolekcja dodaje intensywną, godną współczesnej generacji grafikę z usprawnionym oświetleniem, przerobionymi modelami postaci i środowiska, jak również zaktualizowanym interfejsem użytkownika i odświeżonym audio. Zombies Chronicles pozwala również korzystać z modyfikowanej broni, wliczając w to uzbrojenie dostępne w tej chwili w Black Ops III, które nie było obecne na oryginalnych mapach.

By uświetnić dzień premiery, Activision i Treyarch rozpoczęły wydarzenie “8 Dni Nieumarłych”, podczas którego grający w Black Ops III na wszystkich platformach oraz użytkownicy Black Ops III Zombies Chronicles na PS4 mogą zdobyć podwójne doświadczenie, brać udział w wyzwaniach społeczności oraz otrzymać mnóstwo darmowej zawartości, wliczając w to emblematy Zombie, malowania dla broni, nowe Gobble Gums oraz motyw dla systemu PS4.

Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles* jest cyfrową zawartością o sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej równowartość $29.99, a jej zakup daje dostęp do następujących elementów:

  • 20 fiolek Ciekłego Divinium
  • 2 całkowicie nowe, zaskakujące GobbleGums
  • Ekskluzywnego malowania Zombies Pack-A-Punch dla broni

*Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles jest rozszerzeniem zawartości Call of Duty: Black Ops III, które jest sprzedawane oddzielnie i jest wymagane do zagrania w niniejsze DLC. Wymagane stałe połączenie z internetem. Po więcej informacji zapraszamy na https://support.activision.com/zombieschronicles.

Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles wydane zostało przez Activision Publishing, Inc., spółkę podległą Activision Blizzard, Inc. [Nasdaq: ATVI] i stworzony przez Treyarch. Gra otrzymała kategorię wiekową M for Mature według ESRB, jako gra zawierająca krew, odniesienia do narkotyków, sceny przemocy oraz wulgarny język.

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.callofduty.com. Fani mogą także śledzić oficjalne kanały społecznościowe na Twitterze: @CallofDuty, Instagramie oraz Facebooku.

 

O Treyarch:

Treyarch jest wielokrotnie nagradzanym studiem developerskim, kierowanym chęcią kreowania najbardziej niezwykłych przeżyć w grach wideo, które zadowolą tak wielu fanów, jak to tylko możliwe. Takie właśnie podejście sprawiło, że studio stojące za serią Call of Duty®: Black Ops stało się jednym z wiodących w branży. Call of Duty: Black Ops ustanowiło rekord otwarcia podczas premiery w 2010 roku i stale jest jedną z najlepiej sprzedających się gier wszech czasów, według NPD oraz GfK Chart-Track; Call of Duty: Black Ops II ustanowiło światowy rekord w dniu premiery; a najnowszy tytuł studia, czyli Call of Duty: Black Ops III miał jeden z największych weekendów otwarcia 2015 oraz był najlepiej sprzedającą się grą konsolową roku. Dodatkowo, Treycarch jest miejscem narodzin Call of Duty – Zombies. Treyarch jest firmą w pełni należąca do Activision Publishing , Inc.

 

O Activision Publishing, Inc.

Posiadająca swoją siedzibę główną w Santa Monica w Kalifornii, firma Activision Publishing, Inc. znajduje się w czołówce światowych producentów oraz wydawców w branży rozrywki elektronicznej, z tego względu działa w wielu regionach świata. Aby znaleźć więcej informacji o Activision oraz jej produktach można znaleźć na stronie firmy, www.activision.com lub profilu Twitter – @Activision.