Gamer Lifestyle r.

Call of Duty: Black Ops 4 zmienia zasady gry jako najbardziej rozbudowana i wciągająca odsłona serii Call of Duty

Seria Black Ops, która przyciągnęła do tej pory ponad 200 milionów graczy, powróci w zupełnie nowej odsłonie już 12 października. Call of Duty nawiązuje współpracę z Blizzard Entertainment, by dostarczyć Black Ops 4 graczom za pomocą platformy Battle.net!
Czas się uzbroić, ponieważ Black Ops powraca! Seria, która stała się najchętniej ogrywaną w całej historii marki Call of Duty, a także kulturowym fenomenem na całym świecie, wróci już 12 października wraz z pojawieniem się Call of Duty: Black Ops 4 ze swoją realistyczną, osadzoną twardo na ziemi, pełną masowych starć rozgrywką. Black Ops 4 podnosi poprzeczkę dla trybu rozgrywek wieloosobowych, jeszcze wyżej stawiając rozgrywkę taktyczną i wybory dokonywane przez gracza, wraz z największym do tej pory doświadczeniem trybu Zombie, oferującym od samego początku trzy pełne modele rozgrywki, oraz Blackout – trybem, w którym całe uniwersum Black Ops powraca do życia w rozbudowanym doświadczeniu w stylu battle royale, z charakterystycznymi postaciami oraz mapami ze wszystkich czterech odsłon serii Black Ops połączonymi w jedną, niepowtarzalną całość. Wydane przez Activision i stworzone przez wielokrotnie nagradzane studio Treyarch Call of Duty: Black Ops 4 przekształci dobrze wszystkim znane i uwielbiane przez miliony fanów uniwersum w największe do tej pory doświadczenie gamingowe w historii serii.

Screenshoty z gry: http://bit.ly/BO4_Reveal_scr„Black Ops 4 zapewni naszej społeczności jeszcze więcej okazji do bawienia się wspólnie z przyjaciółmi niż cokolwiek, co studio Treyarch zrobiło do tej pory. Wprowadzi także dużą ilość znaczących innowacji do każdego elementu rozgrywki, wliczając w to zupełnie nowy, taktyczny, oparty na zespołach tryb wieloosobowy, największą do tej pory odsłonę trybu zombie, oraz Blackout, w którym największa mapa w historii serii Call of Duty połączy w jedno bogate uniwersum Black Ops” – powiedział Rob Kostich, EVP oraz GM marki Call of Duty. – „Ponad 200 milionów graczy nazywało Black Ops swoim drugim domem, w którym razem spędzili ponad 15 miliardów godzin. To niesamowita społeczność, która zainspirowała cały zespół do tego, aby wynieść innowacyjną rozgrywkę na zupełnie nowe poziomy”.

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje 12 października na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Fani mogą składać zamówienia przedpremierowe i tym samym zapewnić sobie dostęp do Prywatnej Bety*. Black Ops 4 na PC oferuje w pełni zoptymalizowane doświadczenie, które po raz pierwszy w historii marki Call of Duty będzie dostępne wyłącznie poprzez platformę Battle.net, sieciową usługę Blizzard Entertainment.

Grę zaprezentowano dzisiaj podczas transmitowanego na żywo wydarzenia społecznościowego dostępnego w 10 językach, podczas którego firmy Activision i Treyarch ujawniły swoją najnowszą produkcję, dzieląc się jednocześnie licznymi detalami dotyczącymi rozgrywki.

Call of Duty: Black Ops 4 oferuje brudną, mocno realistyczną walkę, wzbogaconą o zupełnie nowe opcje dostosowania i taktycznego planowania rozgrywki, wraz z gamą różnorodnych nowych broni, map i trybów, stanowiąc tym samym definitywne sieciowe doświadczenie w stylu Black Ops. W grze wraca ikoniczny system Pick 10, poszerzony o szereg innowacji w kontroli broni, przebiegu walki, regeneracji zdrowia i poruszaniu się gracza. Black Ops 4 zanurza się głębiej niż kiedykolwiek w narrację osnutą wokół rozgrywek wieloosobowych, dając graczom szansę na odkrywanie świata Specjalistów – dowiedzenia się kim są, czemu istnieją, jakie walki toczą razem – dając tym samym możliwość opanowania do perfekcji gry nimi poprzez różne doświadczenia na polu bitwy rozgrywane solo i z innymi graczami. W Black Ops 4 dostępna będzie kombinacja nowych i powracających Specjalistów, a każdy z nich wyposażony będzie w unikatową broń, ekwipunek i wynikający z tego styl rozgrywki. Gracze są potężni w pojedynkę, ale staną się dewastującą siłą, gdy zaczną współpracować jako drużyna.

Black Ops 4 to najambitniejszy tytuł, który stworzył nasz zespół” – powiedział Dan Bunting, jeden z szefów studia Treyarch. – “U swoich podstaw seria Black Ops zawsze stawiała wyzwanie konwencji i śmiało zabierała rozgrywkę w nowym kierunku. W ramach Black Ops 4 zaprojektowaliśmy doświadczenie dla wszystkich preferowanych typów gry i poziomów umiejętności, od osób grających okazjonalnie do zawodowców. Wprowadzamy warstwę taktycznej głębi, która nagradza graczy za coraz lepsze opanowanie rozgrywki, i zwyczajnie czyni ją przyjemną”. 

Z okazji 10. rocznicy wydania oryginalnego Call of Duty Zombies, Black Ops 4 wprowadza całkowicie nowy i bezprecedensowy tryb Zombie, oferując graczom więcej niż kiedykolwiek wcześniej w historii serii, już w dniu premiery. Mowa tu o aż trzech misjach Zombie – IX, Voyage of Despair oraz Blood of the Dead. Razem z wciągającymi przygodami, całkowicie nowymi bohaterami i nikczemnym przeciwnikiem, Black Ops 4 Zombies dostarczy głęboką rozgrywkę oraz uwielbiane przez fanów easter eggi. Gra oferuje także najbardziej rozbudowane możliwości dostosowania rozgrywki, nowe systemy tworzenia i kończenia wyzwań społecznościowych, a także systemy społecznościowe, zaprojektowane tak, by łączyć graczy. Black Ops 4 przywraca tutorial, wprowadzający nowych graczy do świata Zombie, a także poziomy trudności, zapewniając hardkorowym graczom coraz bardziej wymagające wyzwania. Obok tego wprowadzony zostanie także zupełnie nowy tryb Zombie Rush, który zawiera w pigułce wszystko to, co najlepsze w rozgrywce Zombie – przedstawia nowe, kuszące wyzwania nienasyconym weteranom, oferując nowicjuszom grę w zupełnie nowym tempie.

Oprócz trybu wieloosobowego i Zombie, twórcy zaprezentowali również Blackout – nowe doświadczenie battle royale, które łączy błyskawiczną i płynną walkę z ikonicznymi lokacjami znanymi z Black Ops, przeprojektowanymi specjalnie na potrzeby rozwałki na ogromną skalę. Blackout to kompletnie nowe doświadczenie, niespotykane do tej pory w żadnej grze lub trybie Call of Duty, które zmusi graczy do gromadzenia zasobów, planowania i ciągłej rywalizacji w celu przetrwania. Blackout zaoferuje największą mapę w historii Call of Duty – 1500 razy większą od Nuketown – a uczestnikom przyjdzie rzucić się w wir walki wcielając się w klasycznych bohaterów serii Black Ops, jak również postacie kojarzone z Zombies Origins. Zbierając się w drużynę bądź w pojedynkę, gracze trafią na zróżnicowane pole bitwy o niespotykanej skali, otrzymując do dyspozycji szereg pojazdów lądowych, powietrznych oraz wodnych. Na miejscu czekają docenione przez społeczność Black Ops mapy i rozległy arsenał, co przekłada się na zupełnie nowy sposób grania w Call of Duty.

Społeczność Black Ops znaczy dla nas wszystko, dlatego wiedzieliśmy, że aby dostarczyć naszym fanom coś tak specjalnego, jak największa mapa w historii Call of Duty, trzeba będzie wykrzesać z siebie i z dostępnych narzędzi absolutne maksimum” – powiedział Mark Gordon, jeden z szefów Treyarch. – “To samo tyczy się pecetowej społeczności. Zainspirowała nas ona do wyznaczenia nowych standardów na PC: od dedykowanych serwerów i podwyższonego bezpieczeństwa po pełną optymalizację i szlify godne serii Black Ops oraz Battle.net”.

Wersja na PC jest tworzona przez studio Treyarch we współpracy z zespołem Beenox, a obie firmy pracują blisko z Blizzardem, by zoptymalizować Black Ops 4 dla platformy Battle.net. Black Ops 4 posiada największy zespół developerski dedykowany PC, który został powołany w historii serii. Black Ops 4 na PC będzie działać bez ograniczenia liczby klatek na sekundę, w rozdzielczości 4K i z HDR, oferując wsparcie dla monitorów ultrawide oraz dając graczom rozbudowane opcje dostosowania wydajności i jakości graficznej pod ich unikatowy sprzęt. Dodatkowo gracze będą w stanie wybrać spośród różnych konfiguracji sterowania, w tym opcji dla leworęcznych, jak i w pełni dostosować ustawienia klawiatury oraz myszki do swoich wymogów. Treyarch i Beenox pracują blisko z zespołem firmy Blizzard, by wykorzystać systemy społecznościowe, zabezpieczenia i stabilność serwerów platformy Battle.net, przygotowując tym samym Black Ops 4 na premierę zaplanowaną na 12 października.

*Dostępność platformowa i daty mogą ulec zmianie. Prywatna Beta może rozpocząć się w różnych dniach zależnie od platformy. Szczegóły: www.callofduty.com/beta. Testy Beta potrwają minimum 3 dni. Dostęp jest ograniczony, możliwy wyłącznie w ramach kodów do wersji beta, dystrybuowanych przez wybranych partnerów handlowych. Wymagany jest dostęp do internetu.

Call of Duty: Black Ops 4 jest wydawane przez Activision, będące spółką zależną od Activision Blizzard (Nasdaq: ATVI), oraz wyprodukowane przez Treyarch przy dodatkowej pomocy deweloperskiej od Raven Software oraz produkcji PC wspomaganej przez Beenox. Więcej informacji i najnowsze doniesienia dotyczące Call of Duty: Black Ops 4 można znaleźć na: www.callofduty.comwww.youtube.com/callofduty oraz śledząc @Treyarch i @CallofDuty w serwisach Twitter, Instagram oraz Facebook.