Gamer Lifestyle r.

Boxdel kończy swoją karierę!

Tak kończy się drama, która niedawno wybuchła na polskim Youtube. Boxdel zamyka swój kanał po fali hejtów!


Nieco ponad tydzień temu na Youtube pojawił się film Boxdela, w którym opowiadał on o tym, że inni, mniejsi twórcy zrzynają od niego content oraz sposób prowadzenia kanału. Film możecie zobaczyć tutaj. Co jednak działo się dalej?

Boxdel ma dość?

Po odpowiedziach od Youtuberów, między innymi aniMUANIme i Gimpera, Boxdel na swojej grupie facebookowej ogłosił zakończenie serii, które rozpoczął i zamknięcie kanału. Zobaczcie najbardziej znaczącą wymianę zdań!

AniMUANIme, 26.04.2016

BOXDEL, 30.04.2016

Gimper, 5.05.2016

Jak się później okazało, na Youtube wypłynęła także rozmowa nagrana na teamspeaku o wiele wcześniej: Półtorej godziny plucia jadem. Nagranie zawiera tłumaczenie się Boxdela z jego wcześniejszych filmów, w których opowiadał m.in. o pedofilii i Youtuberach, którzy sypiają z fankami.

Dram na Youtube było wiele, ale nie każda kończyła się w taki sposób. Boxdel podjął dość smutną decyzję o zakończeniu działalności na Youtube, o czym poinformował swoich fanów na grupie facebookowej – Buntownicy Boxdela. Wpis za pierwszym razem zniknął, za drugim już udało nam się zrobić screena:

screen

Kim jest Boxdel? Sam określa swoją twórczość jako: “Naczelny Polski Mythbuster! Kanał, który ukazuje wszystkie ciekawostki i mity na temat gier, filmów i wszystkiego co nas wokół otacza.”. Faktem jest, że zdobył ogromną popularność w bardzo krótkim czasie, wcześniej grając w Minecrafta pod nickiem iDELTI. Później jednak przerzucił się na przekazywanie nam ciekawostek w formie filmików, wybijając się spomiędzy innych Youtuberów, jak to nazwał, oryginalnym sposobem przekazu i ciekawymi miniaturami. Ostatnie wydarzenia jednak popchnęły go w stronę zakończenia działalności.

Przypominamy! My także pisaliśmy o dramie, o której mówił Boxdel!

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]