Gamer Lifestyle r.

Darmowy pakiet kart w Hearthstone oraz nowości w aplikacji Blizzard

Aplikacja Blizzard doświadczyła ostatnio szeregu aktualizacji. W końcu pojawiła się jedna z długo wyczekiwanych opcji!

Choć w moim sercu aplikacja Blizzard to nadal Battle.net, czas biegnie to przodu i wprowadzane są coraz to nowe usprawnienia. Użytkownicy mogą ustawić swój avatar, tworzyć grupy, zmieniać swój status na niewidoczny. Jednak pojawiło się coś, o czym nie było głośno. Opcja dawania prezentów, która  z powodzeniem działa w wielu grach, m.in. z League of Legends, w końcu zawitała w progi Zamieci!

Jeśli chcecie wysłać znajomemu prezent, musicie wejśc w zakładkę “sklep”, a następnie znaleźć interesujący Was produkt. Jest w czym wybierać, ponieważ prezentem mogą stać się nie tylko skrzynki w Overwatch czy pakiety kart, ale również gry i wirtualny bilet na BlizzCon 2017!

Po wypełnieniu pola z danymi znajomego (może to być rzeczywiste ID lub BattleTag) i dołączeniu krótkiej, przyjacielskiej wiadomości, zostaniemy przekierowani do płatności.

Każdy, kto odwiedzi zakładkę “sklep”, otrzyma darmowy pakiet klasyczny w Hearthstone! Promocja trwa do 31 grudnia 2017.

 

Jeden pakiet kart? Słabo, prawda? Jednak jeśli jeszcze nie logowaliście się do gry, nie zapomnijcie odebrać swoich dwóch paczuszek z okazji Zaduszników! Ta promocja trwa do 30 października! Dodatkowo każdy gracz otrzymuje 2 bilety na arenę!

Ta funkcjonalność to coś, czego zdecydowanie brakowało w aplikacji Blizzard!

 

A co Wy sądzicie o opcji wysyłania prezentów? Czy jest to potrzebne? A może wręcz przeciwnie? Pochwalcie się również, co otrzymaliście z darmowej paczuszki!