Gamer Lifestyle r.

Bez nowego dodatku do Destiny 2 nie da się robić niektórych rzeczy z podstawki

Gracze Destiny 2 dostaną niemiłą niespodziankę. Gdy wyszedł dodatek Curse of Osiris, ludzie którzy nie kupili tego DLC, nie będą mogli grać niektórych gier na poziomie wysokim.

Koniec gry Destiny skupia się na raidach i ataku Nightfall, a także na trudniejszych wersjach tychże działań.

Bez DLC nie pograsz

Curse of Osiris ma podnieść capa poziomów mocy z 300 do 330. Zalecany poziom również wzrósł dla najtrudniejszych operacji w grze. Tygodniowy atak Nightfall również otrzymał nowy poziom. Teraz został on podniesiony z 240 do 270. Poziom raidu Leviathan wzrósł z 280 do 290. Wszystko nadal jest dostępne dla każdego, jednak Destiny wymaga, by gracze byli niedaleko od poziomu rekomendowanego, więc jeżeli nie zakupimy Curse of Osiris to jest to praktycznie niemożliwe do zrobienia.

Firma Bungie wprowadziła również heroiczne wydarzenia publiczne. Wymagany poziom to 270. Obecnie gracze bez dodatku nie mogą uzyskać dostępu do pełnej listy, a to właśnie w niej będą dostępne mapy w rotacji.

Destiny 2 i jego nowy dodatek kosztują niemało, bowiem cena waha się od 19,99 dolarów do 34,99 dolarów. Naturalnym jest, że gra wymaga pójścia do przodu, jednak gracze czują jakby zapłacili za treść, której nie dostali, ponieważ wiele czynników zostało zablokowanych przez DLC. Problemem również jest to, że Destiny 2 na PC wystartowała 6 tygodni później od wersji na PlayStation. Niektórzy ludzie nie mogą pokonać Leviathana, ponieważ nie kupili Curse of Osiris. Jeżeli tego nie zrobią, to raczej nie uda im się to nigdy. Dodatkowo gracze PS4 nie mogą otrzymać platynowego trofeum Destiny, gdy nie kupili DLC.