Gamer Lifestyle r.

Backstage z filmu Warcraft: Początek

Myślę, że wszyscy fani uniwersum Warcraft'a z niecierpliwością czekają na ten film. Już teraz możecie chociaż częściowo zaspokoić swoją ciekawość i zobaczyć jak nagrania wyglądały w rzeczywistości.

warcraft poczatek

Premiera Warcraft: Początek w Polsce odbędzie się dopiero 10 czerwca, jednak ci mniej powściągliwi już 25 maja, czyli na dobrą sprawę za mniej niż miesiąc, będą mogli obejrzeć wersję angielską. A tych z Was którzy jeszcze o samym filmie nie słyszeli bądź też nie wiedzą o co chodzi odsyłam tutaj. Resztę zapraszam do obejrzenia najnowszego backstage’u.

Na wideo mamy okazję zobaczyć wnętrze Lion’s Pride Inn, czyli karczmy w Goldshire w Elwynn Forest. Robert Kazinsky grający Orgrima Doomhammer’a opowiada między innymi o swoich własnych odczuciach związanych z tym miejscem oraz o ciekawym easter egg’u – przy drzwiach znajduje się plakat Wanted – Kobold Infestation, który jest odniesieniem do jednego z pierwszych zadań w grze. Patrząc na wnętrze budynku trzeba przyznać, że ekipa filmowa naprawdę postarała się o najdrobniejsze szczegóły. Warto też zwrócić uwagę na ciekawą obsadę – fani Wikingów na pewno od razu rozpoznają Travisa Fimmela w roli Anduina Lothara, nie da się też przegapić Toby’ego Kebbella wcielającego się w Durotana. Co ciekawe, swego czasu zainteresowany wystąpieniem w tym filmie był też Johny Depp.

Dacie radę poczekać do premiery w Polsce czy połasicie się na obejrzenie wersji “światowej”?

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]