Gamer Lifestyle r.

Atomega – najnowsza strzelanka od Ubisoftu!

Ubisoft po raz kolejny przychodzi z nowym pomysłem. Tym razem przeniesiemy się na strzelecką arenę w stylu retro w postaci... zwykłej kostki.

Zanim przejdziemy do szczegółów zobaczcie zwiastun gry:

Rośnij, walcz, zbieraj i unikaj ciosów

Wygląda na to, że wraz z pozostałymi siedmioma graczami zaczynacie każdą rundę jako prosta kostka. Wraz z odkrywaniem mapy zbierasz inne kostki i przeobrażasz się w coraz to większe i potężniejsze formy. Będąc wystarczająco silnym walcz z innymi, pokonaj ich i stań się jeszcze potężniejszym. W zwiastunie możecie zobaczyć boską formę “Omegę”, która wygląda na najpotężniejszą ewolucję.

Oto sam koniec czasu. Rzeczywistość znika niczym śnieg na wiosnę, istnieją już tylko EGZOFORMY, super-zaawansowane post-biologiczne formy życia; mistrzowie materii i energii; ostatni, odlegli kuzyni człowieka i maszyny. Prawa fizyki stopniowo zanikają, a EGZOFORMY walczą dla zabawy o dominację nad tym, co zostało z uniwersum, wciąż odtwarzając końcowe chwile wszechświata na ostatniej arenie, która kiedykolwiek będzie istnieć.

Atomega

W dużym skrócie

  • Arenowa strzelanina pierwszoosobowa w wersji retro.
  • Pojedyncza arena tuż przed dezintegracją.
  • Zmierz się w trybie wieloosobowym na 8 osób.
  • Zbieraj materię i ewoluuj w 7 różnych EGZOFORM – od maleńkiego ATOMU do boskiej OMEGI. Każda forma ma mocne i słabe strony, dając różne rodzaje taktycznej przewagi.
  • Utrzymaj formę OMEGA, aby zdominować arenę.
  • Zbierz 10 HAKOWAŃ, aby tymczasowo wzmocnić swoje zdolności.

Atomega będzie dostępna na platformie Steam już od 19 września.

Więcej informacji możecie znaleźć tutaj