Gamer Lifestyle r.

Assassin’s Creed: Unity na PC za darmo! Ubisoft wspiera katedrę Notre-Dame

W świetle niszczycielskiego pożaru w Notre Dame de Paris, Ubisoft chce dać wszystkim graczom szansę przeżycia majestatu i piękna katedry dzięki Assassin's Creed Unity na PC.

Assassin’s Creed: Unity to gra wydana w 2014 roku. Jej akcja rozgrywa się w Paryżu w czasach rewolucji francuskiej. Jak w każdej grze serii, tak i tutaj gramy członkiem bractwa asasynów, tym razem francuskim obywatelem Arno Dorianem. W grze możemy zwiedzić każdy najmniejszy zakamarek katedry Najświętszej Marii Panny w Paryżu – twórcy postanowili odwzorować budynek najwierniej, jak to tylko możliwe.

Cytując ze strony Ubisoftu:

Od 17 kwietnia od godziny 16:00 do 25 kwietnia do godziny 09:00 (twojego czasu lokalnego) możesz pobrać Assassin’s Creed Unity na PC za darmo, po czym pozostanie ona w twojej bibliotece gier Uplay na zawsze.

Zachęcamy wszystkich, którzy chcą pomóc w odbudowie i rekonstrukcji katedry, aby dołączyli do Ubisoft w przekazywaniu datków tutaj.

Jak zdobyć bezpłatny egzemplarz Assassin’s Creed: Unity?

Musisz mieć zainstalowany Uplay od Ubisoftu. Pobierz grę za pomocą tego linku.

Ubisoft pomaga Notre-Dame

W związku z pożarem, jaki strawił dużą część katedry 15 kwietnia 2019 roku, Ubisoft postanowił przeznaczyć 500 000 euro (ponad 2 miliony złotych) na odnowienie budynku. Tym samym zachęca graczy do wpłacania swoich pieniędzy na jeden z najważniejszych zabytków starego świata.

Od kilku dni media spekulują o tym, czy praca Ubisoftu związana z pełnym odwzorowaniem katedry Notre-Dame. Wypowiedziała się o tym sama firma, mówiąc, że nie nawiązali jeszcze oficjalnej współpracy w ramach odbudowy Notre-Dame, niemniej firma chętnie podzieli się zebranymi danymi, jeśli zostanie o to poproszona.