Gamer Lifestyle r.

[Niepotwierdzone] Arena of Valor tworzy własną wersję K/DA. Będzie POP/STARS?

W zeszłym roku Arena of Valor zapowiedziało skórkę IDOL dla jednej z postaci, Liliany. Niedawny przeciek pokazuje, że może pojawić się girlsband, a według informacji dostarczonej przez jednego z redditorów - szykuje się "nowe K/DA".

Idol Liliana

J-popową piosenkę “Mirai No Melody” (ang. Future Melody) wykonała – według serwisu Smule – MofuNiii.

Przez wielu graczy jej skórka i splash art są nazywane “najpiękniejszymi w całym AoV”.

IHopeSheIsOkay, podzielił się szczegółowymi informacjami na temat:

Zamiast [tworzyć własny] k-pop, zainwestują pieniądze w japońskie dziewczęce zespoły muzyczne. Sama gra była promowana w Japonii przez dziewczęcy zespół. Podobnie jak w reklamach K/DA, pojawią się skórki popstar, ikonki, ramki, wszystko. Nie zdziwi mnie to, gdy dodadzą również niedługo tryb gry w stylu autochess…

Skontaktowaliśmy się z tą osobą, by ustalić, czy można wierzyć tym informacjom.

Arena of Valor to gra dedykowana na rynki dalekowschodnie, dlatego wiele informacji nawet nie pojawia się w języku angielskim. Gra jest tworzona przez Tencent, do którego przynależy m.in. Riot Games. Nie jest tajemnicą, że została stworzona jako mobilny klon League of Legends, co spowodowało napięcia między firmami.

Dwa tygodnie temu udostępniono wyciek nowych głosów istniejących postaci: Annette, Capheny i Sephery.  Możliwe, że dołączą do (zespołu?) Idol. Świadczą o tym wypowiadane kwestie ze słowami “song”, “stage”, “sensation”.

W temacie wypowiedział się również użytkownik o nicku Axeth. Odpowiedział na pytanie: “czy Arena of Valor otrzyma zespół w stylu K/DA z LoL-a?”.

Bazując na ostatnim filmiku King of Boss, tak, to, co mówisz, będzie prawdziwe. Ale to będzie j-pop, a nie k-pop.

Istnieje szansa na to, że każda z [nowych skórek] otrzyma nową piosenkę po japońsku jak Idol Liliana z filmikiem w stylu K/DA – POP/STAR.

Gwoli ścisłości, j-pop to japońska odmiana popu, k-pop – koreańska.