Gamer Lifestyle r.

Aplikacje z Androida na Google Chrome

Pewien programista stworzył ciekawy program, który umożliwia odpalanie apek z Androida na Chrome!

Myśleliście o otworzeniu aplikacji z Androida na komputerze? Pewnie myślicie, że mówię tylko o komputerach z systemem Windows. Otóż nie, bo tutaj każdy będzie mógł korzystać z tego programu – użytkownicy Windowsa, Maca i Linuksa, więc wszyscy będą ucieszeni.

Możliwe, że wiecie/pamiętacie o komputerach z serii Chromebook, które były bardzo tanimi (lub bardzo drogimi, wczesnymi wersjami) posiadającymi system Chrome OS oparty na Linuksie, ale pozwalały na otwieranie aplikacji z Androida. System ten był bardzo ograniczony pod względem instalowania aplikacji z Windowsa, ponieważ po prostu nie można było tego robić.

ARChon!

Teraz dzięki prostemu programowi ARChon możemy odtwarzać apki z Androida na każdym komputerze! Pobierzcie i wgrajcie ten program do swojego Chrome’a (który jest wymagany). Powodzenia!

Desktop

Jeżeli nie korzystacie z Chrome’a z jakiegoś powodu (no, Opera ma wbudowany VPN – to rozumiem) to mamy też alternatywę:

  • BlueStacks – pewnie słyszeliście już o tym programie.

Prosty, acz niesamowicie popularny program, który pozwala na odtworzenie programów na androida na komputerze/laptopie – a co z dostępnymi systemami? Standardowo dwie najpopularniejsze platformy, czyli Windows i MacOS (OSX).

  • Nox

Bardzo podobny do BlueStacks, aczkolwiek działa na Windowsie, MacOS czy Linuxie – minusem może być fakt, iż aplikacja jest oparta na Androidzie 4.4.2.

BlueStacks – klik, aby przenieść się na oficjalną stronę.

Nox – klik, aby przenieść się na oficjalną stronę.