Gamer Lifestyle r.

Fan stworzył moda z Akali do Risk of Rain 2 i wygląda jak oficjalnie wydana postać

Nawet jeżeli nie graliście w Risk of Rain 2, z pewnością docenicie fakt, jak wiernie odtworzono Akali w RoR 2. Przybliża to wyobrażenia o League of Legends jako grze MMO.
Akali - mod do Risk of Rain 2
© Matarra

Risk of Rain 2

  • Czteroosobowa rozgrywka kooperacyjna przez Steam.
  • Rozgrywki do 4 osób w drużynie.
  • Losowo generowane plansze, przeciwnicy, bossowie i przedmioty.
  • Kolorowy, pełny efektów wizualnych roguelike o bardzo nieskomplikowanej fabule (cel: uciec z planety).
  • Cena: 79,99 zł.

[Risk of Rain 2 na Steamie].

Mod z Akali do Risk of Rain 2

Matarra to main Riven z Diamentu. W wolnych chwilach lubi tworzyć modyfikacje do gier. Tym razem padło na Risk of Rain 2.

Można powiedzieć, że Akali nie tylko została przez niego dodana do RoR 2, ale też w nim odtworzona. Posiada swój pasyw, [Q], [W] (zasłona dymna) oraz [R]; animacje wyjęte z League of Legends, odpowiednio dopasowane istniejące efekty dźwiękowe. Co istotne, zasłona dymna zmienia również formę bohaterki i aktywuje jej pasyw przez czas trwania.

W kilku komentarzach pod gameplayem z moda możemy przeczytać, że Akali była wystarczającym powodem do zakupienia i przetestowania gry przez parę osób. “Tak właśnie wyobrażam sobie League MMO”, “uwierzyłbym, gdyby ktoś mi powiedział, że to kolejna oficjalna postać w RoR 2” czy “Riot znerfił Akali tak bardzo, że przeszła do innej gry” to tylko kilka z nich. Jeden z graczy zaoferował nawet wynagrodzenie pieniężne za dodanie paru innych championów. Istny szał!

Autor zdecydował się umieścić w grze Akali z prestiżową edycją skórki K/DA, co wywołało jednak mieszane uczucia odbiorców, którzy sugerowali dodanie domyślnej Akali w formie kompromisu między tymi, którzy lubią Akali, ale nie podoba im się ta skórka. Kto wie, może powstanie też taka wersja?

Matarra otrzymał mnóstwo próśb o dodanie Kai’Sy do Risk of Rain 2. Wypatrujcie nowych modów autora, bo może okazać się zawartością kolejnego moda!

Od 2:35 minuty poniższego filmu zobaczycie starcie Akali z bossem, co wygląda całkiem wiernie w stosunku do jej gameplayu w LoL-u (na URF-ie). Niestety, z powodu limitowanej ilości slotów na umiejętności, Akali nie ma swojego shurikena, którym może dashować w stronę celu.

[Pobierz Akali do RoR 2 z thunderstore.io]

[Bezpośredni link do pobierania]

Do zainstalowania moda z Akali potrzebne są jeszcze trzy inne mody: BepInExPack, MiniRpcLib oraz R2API. Mod powinien działać również w trybie multiplayer – pod warunkiem, że pozostali gracze również go zainstalowali.

Prezentacja bohaterki