Gamer Lifestyle r.

Rafał z Abstrachuje: Ktoś otruł Barrego

Jeżeli spodziewaliście się, że złe rzeczy nie przytrafiają się znanym ludziom, to żyjecie w dziwnej bańce niewiedzy. Niestety Rafał Masny wie o tym doskonale.

Przepraszamy za poprzedni niefortunny tytuł oraz miniaturę. Mimo, że według prawideł języka polskiego był on prawidłowy (Abstrachuje: otruli psa) i w tym zapisie oznacza, że ktoś z Abstrachuje mówi o tym, że otruto psa (a nie, że oni otruli psa), to rozumiemy, że wiele osób mogło go źle zinterpretować. Takie rzeczy się zdarzają i uwierzcie, że nie mają na celu żerowanie na czymkolwiek. Tak stosujemy “chwyty marketingowe”, czy miniatury przejaskrawiające dany temat – taka rola mediów. Nigdy nie wychodzimy poza granicę krzywdzenia kogoś – w tym przypadku mogło to nastąpić –  nawet przez to, że wiele osób zignorowało zapis interpunkcyjny. jednak nigdy świadomie nie podajemy fałszywych informacji – czasem pojawiają się nie ścisłości jak w tym przypadku lub gdy “one shot” rozumiemy jako zabicie kogoś w 1 sekundę, a ktoś po prostu jak jedno uderzenia – jak w przypadku informacji o Ziggsie. Bierzemy to na klatę, jeśli Was zawiedliśmy i nie zamierzacie do nas wrócić – przepraszamy, życzymy Wam miłego czytania konkurencji. Dla tych co ponownie dadzą nam kredyt zaufania – będziemy pilnować w przyszłości, aby tytuły były bardziej przejrzyste.

Oczywiście przepraszamy również Rafała, dla którego to z pewnością bolesna strata.

/ Kasahara

Rafała Masnego szczególnie przedstawiać nie trzeba – znany jest z formatu AbstrachujeTV, który prowadzi z dwójką kolegów. Niestety musiał on się pożegnać z swoim przyjacielem.

Barry dzielnie walczył, ale kiełbasa z trutką była silniejsza

masny abstrachuje

Na Wawrze i Polach Mokotowskich w Warszawie po raz kolejny rozrzucono kiełbasę z trutką na szczury. Tym razem tym felernym przypadkiem, który zjadł tę śmiercionośną substancję, był pies znanego youtubera, Masnego. Niestety, Barry nie przeżył tego.

Nie jest to pierwszy raz, gdy spotykamy się z taką sytuacją, że pies został otruty – jakiś czas temu było o tym szczególnie głośno w wielu miejscach w Polsce. Cały szum zaczął się w okresie jesiennym poprzedniego roku. Niestety, jak widzimy, ten proceder trwa w dalszym ciągu i nic się nie zmieniło.

Okrutność ludzka nie zna granic. Temat był poruszany nawet w popularnym (chociaż niskich lotów) serialu “Policjanci i policjantki” TV4. Mam nadzieję, że zostanie zlokalizowany sprawca – nie chodzi o to, komu otruto zwierzę, ale o sam fakt, że to zrobiono.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach i ostrzeżcie swoich znajomych, aby uważali na pupile.

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]