Gamer Lifestyle r.

3er Esports League w Gliwicach 15-17 lipca!

Głodni e-sportowych wrażeń na terenie naszego kraju? Znamy sposób, by sobie z tym poradzić - przedstawiamy turniej 3er OPEN!


Już 15 lipca w Gliwicach odbędzie się spore wydarzenie dla każdego gracza. To kolejny spory event na Śląsku – czyżby to województwo miało stać się ośrodkiem e-sportu w Polsce? IEM, X-kom Clash, a teraz 3er? Najważniejsze jednak jest to, że Polska nie zostaje z tyłu i organizujemy coraz więcej tego typu imprez!

Czego spodziewać się po 3er OPEN?

Organizatorzy zapewniają wiele emocji podczas kilkudniowego eventu. Jako główną atrakcję zapowiedziano 3er Cosplay, czyli największy konkurs dla “przebierańców” w Polsce! Wiemy już, że Polacy potrafią zorganizować sobie świetne stroje, więc jestem przekonana, że będzie na co popatrzeć.

Nie można z pewnością ominąć także kwestii zmagań między graczami: na miejscu będziemy mieli okazję obejrzeć rozgrywki w kilku dziedzinach: Wolfenstein: Enemy Territory, Counter Strike: Global Offensive, League of Legends oraz Hearthstone. Na zwycięzców czekają potężne nagrody – w puli znajduje się ponad 42 000 zł! Oj, będzie o co powalczyć!

Jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem w turnieju, możecie zapisać się tutaj: klik! do 30 czerwca.

obrazek_gry_p

Uczestnicy mogą nie martwić się tym, że ich wolny czas nie będzie wypełniony, spokojnie! Na 3er OPEN możemy wziąć udział w mini-turniejach gier typu CS:GO lub Fifa, a nawet klasyków na Pegazusa! Czy ktoś z Was posiadał tę konsolkę, czy to tylko mit sprzed czasów Waszego dzieciństwa? ;> Możemy oczywiście liczyć na wiedzówki i strefę wolnego grania. Całość przedstawia się tak imponująco, że jestem pewna, że nie wszystko zostało nam zdradzone. Co jeszcze organizatorzy trzymają w zanadrzu? Przekonajcie się sami, już 15 lipca w Gliwickiej Hali Sportowej! My również tam będziemy 🙂

Informacje na temat miejsca, dojazdu i noclegu (na hali!) znajdziecie na stronie organizatora: http://www.3er-esports.com/ oraz stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/3erleague/!

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]

Źródło: klik!