Game Over r.

Wróżka Ognia – kolejna pasta, która zbiera żniwa

I kiedy myśleliśmy że Niebieski Wieloryb był naprawdę idiotyczną pastą, nadeszło coś nowego - Wróżka Ognia. I tak, to jest jeszcze bardziej debilne.

O niebieskim wielorybie było głośno, były ofiary – wszyscy słyszeliśmy. Teraz przyszedł czas na coś prostszego i debilniejszego – nie potrzeba tutaj wykonywać zadań przez 50 dni. Ta “gra” dodatkowo nawiązuje do “Winx Club – Szkoły czarownic”…

Na stronie parenting.pl udostępniono przetłumaczoną z języka rosyjskiego instrukcję, jak stać się „wróżką ognia”:

O północy, kiedy wszyscy będą już spali, wstań z łóżka, przejdź po swoim pokoju trzy razy, a następnie wypowiedz magiczne słowa: Czarodziejki Alfea, małe słodkie wróżki, dajcie mi siłę, proszę! Potem po cichu idź do kuchni – tak, żeby nikt cię nie zauważył. W przeciwnym razie magia słów zniknie. Odkręć wszystkie cztery palniki na kuchence gazowej.

Następnie idź spać. Magia gazu od razu do ciebie przyjdzie. Będziesz nim oddychać przez całą noc. O poranku, kiedy się obudzisz, wypowiedz słowa: Dziękuję Wam czarodziejki Alfea. Stałam się wróżką. Od tej pory będziesz prawdziwą wróżką ognia.


Uwaga

Jeżeli macie młodsze rodzeństwo, sami jesteście rodzicami lub macie w okolicy dzieci, które mogą znaleźć taką pastę – przestrzeżcie ich przed tym. Już jest jedna ofiara tej “gry”, doznała rozległych poparzeń ciała. Jeśli potrzebujecie pomocy i/lub ktoś z waszych młodszych krewnych wykazuje dziwne zachowanie – zadzwońcie pod numer 116111.

Prosimy również naszą Kochaną Policję, aby nie wysyłała do nas kolejnego pisma z prośbą o usunięcie artykułu jak w przypadku Niebieskiego Wieloryba :(. Jesteśmy grzeczni.