Game Over r.

Ile centymetrów ma Twój banan? – o co chodzi?

Od kilku dni na Facebooku jest istny wylew komentarzy od osób, które chwalą się ile centymetrów ma ich banan. Poniżej znajdziecie wyjaśnienie o co chodzi.

Wtorek rano, wracam zajebany z pracy. Z nudów wchodzę na FB, żeby sprawdzić co nowego. Jednak jedna rzecz przykuwa moją uwagę. Pod większością postów widzę komentarze w języku czeskim, że “Tvůj banán má 26 cm”… O co chodzi? Już śpieszę z wyjaśnieniem!

Otóż, od jakiegoś czasu dosyć popularne są strony, które działają w następujący sposób:

  • Kopiujesz link strony
  • Wklejasz go w komentarzu w jakimkolwiek poście
  • W podglądzie strony (to małe gówienko, które wyświetla się pod linkiem w komentarzu) dowiadujesz się w jaki sposób umrzesz/do jakiego domu zostaniesz przydzielony/Ile ma Tvůj banán
  • Cieszysz się z kolejnego nowotworu

Aktualnie popularny jest wcześniej wspomniany banan, który jako podgląd strony mówi ile ma Twój pisior banan… Proste? Proste. Jednak dlaczego zrobiło się to tak popularne?

Tego nie wiem, jednak podejrzewam że jest to spowodowane “dojrzałością” większej części grup na który pojawia się spam z bananem. W końcu wiecie… Banan… Siusiak… HAHA IKS DE ŚMIESZNE. ŚMIEJCIE SIĘ KURWY JEBANE

A ile cm ma Twój banan? Daj koniecznie znać w komentarzu… Albo lepiej nie dawaj. Ale możesz dać znać, co sądzisz o całej akcji z bananem w roli głównej, oraz ogólnie o tego typu stronkach.