Game Over r.

Top 10 – który kanał zarabia najwięcej na YouTube?

Interesowało Was jaki dochód mają youtuberzy? Dzisiaj zebrałem listę dziesięciu osób z największym dochodem, który otrzymali tylko z serwisu YouTube.

Większość z Was pewnie myślała, że to PewDiePie będzie miał największy dochód. Otóż nie…

10 – Lilly Singh

Lilly na swoim kanale tworzy twórczość satyryczną, kabaretową oraz muzykę. Na swoim kanale – Superwoman – zgromadziła już 12,7 miliona widzów i cały czas się rozwija.

Dochód: 10,5 miliona dolarów

8 – Ryan ToysReviewSmosh

Ale zaraz… Gdzie miejsce dziewiąte? Ano nie ma miejsca dziewiątego, ponieważ tych dwóch youtuberów ma mniej więcej równy dochód.

Ryan ToysReview zajmuje się openingami zabawek dla dzieci. Co ciekawe chłopak zgromadził już 11 milionów subskrybentów, a ma zaledwie 6 lat.

Dochód: 11 milionów dolarów

Smosh zaś startował w komediowym duo Ian Hecox i Anthony Padilla, którzy byli jedną z pierwszych sensacji na YouTube. Anthony opuścił duo w tym roku, aby założyć swój własny kanał, na którym obecnie ma około 2 miliony widzów.

Dochód: 11 milionów dolarów

7 – Jake Paul

Jake rozpoczął tworząc krótkie satyryczne filmy wraz ze swoim bratem. Obecnie zajmuje się komediowymi filmikami, muzyką i vlogowaniem. Na swoim koncie zebrał już 12 milionów widzów.

Dochód: 11,5 miliona dolarów

6 – Felix Kjellberg (PewDiePie)

Tego pana nie trzeba przedstawiać większości osób, które spędzają dużo czasu na YouTubie. Felix zajmuje się grami i komentowaniem filmów czy gier.

Dochód: 12 milionów dolarów

4 – Mark FischbachLogan Paul

I znów remis, a co za tym idzie, brak piątego miejsca.

Mark jest znany na YouTubie jako Markiplier i skupia się głównie na grach komputerowych. Na swoim kanale skupił już prawie 19 milionów widzów.

Dochód: 12,5 miliona dolarów

Logan Paul tworzył filmy wraz ze swoim bratem Jakiem Paulem. Na kanał wrzucali swoje reakcje na filmy oraz vlogi.

Dochód: 12,5 miliona dolarów

3 – Dude Perfect

Dude Perfekt to kanał stworzony przez pięciu koszykarzy ze szkoły wyższej. Jak można się domyśleć na swój kanał wrzucają filmy związane ze sportem, trikami z piłką i nie tylko.

Dochód: 14 milionów dolarów

2 – Evan Fong (VanossGaming)

Ten 25 letni Rwandyjczyk zajmuje się tworzeniem śmiesznych filmów pokazujących jego grę w gry wideo. Na swoim kanale posiada 22 miliony subskrybentów.

Dochód: 15,5 miliona dolarów

1 – Daniel Middleton (DanTDM)

26 letni Daniel skupia się na grze Minecraft, ale nie tylko, bo czasami można zauważyć u niego też inne gry. Tworzy głównie gameplaye i jakieś omówienia dotyczące gier.

Dochód: 16,5 miliona dolarów