Game Over r.

Świt Aniołów: darmowe przeglądarkowe MMORPG

[Informacja handlowa] Świt Aniołów jest darmową grą przeglądarkową MMORPG z pełną lokalizacją w języku polskim.

Być może część z Was miała już możliwość zagrania w inne gry Esprit Games, jak Władca Smoków czy League of Angels. Jeżeli tak, wiecie już, czego możecie spodziewać się w Świcie Aniołów: fabularnego MMORPG-a w 3D z tym samy, wyróżniającym się na tle innych gier przeglądarkowych klimatem.

  • Fantastyczny świat z bogami, herosami, smokami.
  • Historia z nawiązaniami do starożytności i średniowiecza.
  • MMORPG free2play w 3D; do gry wymagany jest Adobe Flash Player.
  • Zagraj w Świt Aniołów.

Rozgrywka w Świcie Aniołów polega na kolejnym wykonywaniu pojawiających się misji, a w zasadzie: nieustannej walki ze stworami zamieszkującymi następne odwiedzane lokacje. Bitwy mogą być toczone ręcznie lub automatycznie, nie wymagając od gracza choćby dotknięcia myszki. Podobnie jest z misjami – te mogą się wykonywać bez żadnej ingerencji ze strony osoby siedzącej za monitorem. Dzięki temu możemy rozprostować się, rozciągnąć i pobiegać, a po powrocie do domu zobaczyć swoją postać kilkanaście leveli wyżej.

Postać w grze jest wspomagana przez Boginie: jedną z nich jest zdobywana na początku Hestia. Zapewniają dodatkowe wsparcie w bojach swoimi umiejętnościami. Świt Aniołów stawia na klasyczny system walki znany choćby z takiego klasyka, jak World of Warcraft – każda ze zdolności została przypisana do jednego z klawiszy 1-5. Warto wspomnieć, że oprócz zjawiskowych jak na grę przeglądarkową efektów, wszystkie posiadają własne przeliczniki różniące się w starciach przeciwko graczom lub stworom. System czasu odnowienia umiejętności sprawia, że nie jest to spamowanie klawiszami – na wyższych poziomach gry trzeba się porządnie zastanowić nad rozgrywaną kombinacją.

Na wyróżnienie zasługuje interfejs gry. Klasyczny, prosty, przejrzysty i klimatyczny. Pojawiające się u góry powiadomienia z m.in. wydarzeń można schować, wielkość ikon nie jest inwazyjna, ikony są na tyle oczywiste, że nie ma się problemu z odnalezieniem lokalizacji wyposażenia czy ekranu wzmacniania wierzchowca, skrzydeł bądź postaci, co przy tak rozbudowanej grze ma duże znaczenie.

Zakładane na postać wyposażenie jest widoczne w grze; Świt Aniołów umożliwia duże możliwości personalizacji swojego avatara. Wybierany na samym początku bohater ma określony wygląd, jednak wystająca zza pancerza głowa w żaden sposób nie narzuca określonego obrazu naszej postaci.

Historia kryjąca się za Świtem Aniołów nie jest skomplikowana: ciemność ogarnęła krainę, na której wylęgły się potwory. Walczymy ze złem jako wojownik-stróż światła. W tym fantastycznym świecie można dopatrzeć się wielu nawiązań do mitologii kultur znanych z rzeczywistego świata: jedna z pierwszych misji dotyczy Rogu Obfitości, o którym postać będzie rozmawiać z Hefajstosem, Ateną czy Hermesem. Dostępne w grze wierzchowce czerpią z klasyki bestiariusza fantasy RPG: jeleń, jednorożec, niedźwiedź, drzewiec, cerber lub mantrykora (jak dotąd w grze jest ich łącznie 10).

Gra umożliwia przyśpieszenie postępów dzięki płatnym walutom: diamentom i cyrkoniom (te drugie są możliwe do zdobycia w toku wykonywania kolejnych misji). Gracze przybywający do Świtu Aniołów celem odbycia w pełni darmowej rozgrywki nie poczują się w żaden sposób gorsi ani wykluczeni.

Galeria z gry

 

 

 

 

 

 

 

Zagraj w Świt Aniołów