Game Over r.

Jaką masz rangę/dywizję – czyli raka ciąg dalszy

Na pewno wciąż pamiętacie "mojego banana" ( ͡° ͜ʖ ͡°)  i już wtedy wiedzieliście, że pomysł podłapią inni i na samym bananie akcja się nie zatrzyma. Mieliśmy wszyscy rację.

Moja ranga/dywizja

Tym razem “aplikacja” ta jest skierowana do graczy Counter Strike’a, jak i League of Legends. Myślisz, że komentarze pod postami na spartanach nie mogą być gorsze niż “zabijsie” czy “moj banan ma x cm” po czym zerkasz a tam miliardy komentarzy “mam golda 3 lol xD”.
Teraz o tym jak to sprawić (proszę nie róbcie tego), aby w komentarzu pojawiła się wasza ranga/dywizja wylosowana przez stronę internetową. Proces jest identyczny jak ten u “banana”, wystarczy podmienić linki, czyli po prostu wklejamy http://csgo.mojaranga.pl/ , bądź  http://lol.mojaranga.pl/ do komentarza i ukazuje się nam nasza ranga (ten shit działa na wsystkich czatach, przynajmniej teoretycznie).


Tak to wygląda. Kolejny rak, kolejne narzędzie do spamu i kolejny shit, którym zawalana jest tablica przeciętnego członka spartan. Fajne? Dla niektórych. Sensowne? W żadnym wypadku.