Game Over r.

Rafonix dostał bana na twarz

Rafonix jest dość popularnym streamerem na polskiej scenie. Większość z Was zapewne wie, co dokładnie streamuje. Ostatnio otrzymał on bana na Facebooku, a gdy założył nowe konto, znów dostał bana za... twarz.

Ostatnio na snapchacie Rafonix podzielił się interesującą sytuacją, która go spotkała. Nie wiem, ile dokładnie miał znajomych, lajków czy czego tam jeszcze na Facebooku, ale na pewno nie była to jakaś mała suma. Jego konto ostatnio wyrwało soczystego bana, a sam Rafonix był nieco zdziwiony tą sytuacją. Założył nowe konto, ale okazało się, że i to nie poszło po jego myśli.

Ban za wizerunek

Marcin w swojej historii powiedział, że założył nowe konto, w którym umieścił fałszywe dane, czyli imię, nazwisko itp. były zmyślone. Dołącza do swojej grupy na Facebooku, ustawia pierwsze lepsze zdjęcie, które znalazł u siebie na komputerze i nagle widzi bana. Bana za zdjęcie profilowe.

Streamer był zdziwiony tą sytuacją, a ponadto powiedział, że każdy, kto teraz założy konto i ustawi sobie jego zdjęcie profilowe, może dostać bana. Nie wiadomo dokładnie dlaczego, tak się stało, ale czuję, że niedługo się dowiemy.