Game Over r.

Okulary Snapa już dostępne w Europie! Jest drogo!

Pamiętacie, kiedy w USA zaczęto sprzedawać okulary od Snapchata, czyli Spectacles? Stały się z miejsca hitem, a były sprzedawane tylko w jednym miejscu! A teraz Spectacles są dostępne w Europie - gdzie i ile kosztują? Sprawdźmy to!

Jeżeli nie wiecie, o co chodzi ze tymi Spectacles i nie widzieliście jak one wyglądają, rzućcie okiem na ich unboxing:

Snapchat na tych okularach zrobił niesamowity interes – w poprzednim roku filmiki ze Spectacles rozeszły się viralowo po całym internecie i każdy chciał je mieć. Ceny osiągały nawet kilka tys. dolarów na wolnym rynku, a bezpośrednio z automatu, który był stawiany w różnych miejscach, ale tylko raz na jakiś czas – ~130 $.

Ludzie oszaleli na punkcie tych okularów i jest to zrozumiałe, ponieważ działają one na podobnej zasadzie, co Google Glasses, jeżeli chodzi o nagrywanie wideo. Osoby, które oglądają to nagranie, mogą zobaczyć wydarzenia z naszej perspektywy.

Okulary Snapchata dostępne w Europie za 149,99 € lub 129,99 £

Okulary są już dostępne w Europie i istnieją dwie możliwe ścieżki kupienia ich:

  • Kupienie ich w automacie – powinny być dostępne w Londynie, Paryżu, Berlinie, Barcelonie czy też w Wenecji.
  • Na stronie internetowej – spectacles.com, tylko jest jeden haczyk: w tym momencie dostawa do Polski nie jest dostępna.

Co o tym sądzicie? Czy Snapchat zrobi na tym niesamowity interes, czy może jest to już stara ciekawostka dla wybranych? Piszcie!