Netflix kręci produkcję z YouTuberami

Jakiś czas temu pisałem o tym, że Netflixowi kończą się niektóre licencje i zapewne część z nich nie będzie odnowiona. Co ciekawe firma postanowiła nakręcić produkcję z YouTuberami, już jest pierwszy zwiastun.

Nie siedzę za długo na polskim YouTubie, ale z osób, które udało mi się dostrzec będą to: Krzysztof Gonciarz i jego narzeczona, aktorzy z Grupy Filmowej Darwin (G.F Darwin), Martin Stankiewicz, Emce oraz kilku innych których imion lub pseudonimów nie znam.

Zwiastun

Produkcja ma być inspirowana serialem “Czarne lustro” – KLIK! – który w trzech odcinkach opowiedział historię trzech osób. “Czarne Lusterko” – bo tak nazywa się produkcja Netflixa – ma posiadać cztery historie, więc prawdopodobnie będą to cztery odcinki. A oto zwiastun:

O autorze: Azzir

AzzirJestem redaktorem działu Gamer Lifestyle oraz Game Over. Do redakcji należę od 24 kwietnia 2017 r.. Uwielbiam yerba mate, od której zaczynam każdy swój dzień. Poza tym kocham herbatę, czekoladę, pandy i RPG-i. Lubię czytać książki, a od niedawna zacząłem bawić się w grafikę komputerową.

***
Zapraszam również na "jutuby" co jakiś czas wrzucę tam coś ładnego 🙂

http://youtube.com/subscription_center?add_user=WantedPL12