Game Over r.

Najczęściej używane emotki na Twitchu!

Emotki na Twitchu to coś, czym użytkownicy chatu spamią cały czas. Która z nich jest najpopularniejsza?

Mnie, tak jak wielu użytkownikom internetu, Twitch kojarzy się z twarzą pewnego pana . Wydawać by się mogło, że Kappa jest naj. Jednak rzeczywistość pokazuje coś zupełnie innego!

Na stronie streamelements możemy znaleźć ciekawe statystyki, które swój początek mają 9 stycznia 2016 roku.

Strona podzielona jest na kolumny: najczęściej piszący, top emotki z Twitcha, top emotki z BTTV (BetterTwitchTV), top emotki z FFZ (FrankerFaceZ), top komendy i top hasztagi. Po lewej stronie mamy listę aktualnie steamujących użytkowników – klikając na wybranego z listy (lub wyszukując za pomocą wyszukiwarki), możemy dojść do statystyk kanału. Dla przykładu: w chwili pisania artykułu najpopularniejszą emotką z Twitcha u Forsena był DansGame, natomiast emotka z BTTV, która plasuje się na pierwszym miejscu, to gachiGASM.

Okej, przejdźmy do statystyk!

Najczęściej piszący – Nikogo nie zdziwi miażdżąca przewaga botów w tym rankingu. W końcu to nightbot i moobot (pierwsze i drugie miejsce) pilnują porządku na większości czatów. Trzecie miejsce zajmuje streamelements.

Top emotki z Twitcha – Na pierwszym miejscu plasuje się forsenE  użyta ponad 360 mln razy! Zaraz po niej znajdziemy forsenBoys  z 303 mln użyć oraz greekBrow – 301 mln. Popularna Kappa  oraz PogChamp  znajdują się dopiero na 5. i 6. miejscu z ponad 200 mln użyć.

Top emotki z BTTV – pierwsze miejsce zajmuje LuL użyty 157 mln razy! 92 mln razy został użyty haHAA , natomiast smutna żaba – FeelsBadMan  zaledwie 44 mln razy! Najpopularniejsza emotka u Forsena – gachiGASM  znajduje się na czwartym miejscu.

Top emotki z FFZ – Żaby. Pierwsze 3 miejsca zajmują żaby: 1 – pepeL  z 3,5 mln użyć, 2 – HYPERPEPEL  z 2,2 mln użyć, 3 – ppL  z 1,1 mln użyć. Dalej również znajdziemy pepe w przeróżnych odsłonach.

Jeśli chodzi o pozostałe kolumny:

Top komendy – 100 mln razy została użyta komenda !dawiduel. 80 mln razy użytkownicy chatu wpisali !BIKINIBODHI, a !TEAMJBZZ – 44 mln razy. Komendy do songrequestów, sprawdzania punktów oraz betowania czy ruletki znajdują się od piątego do ok. 20. miejsca.

Top hasztagi – Tutaj ponownie króluje #dawiduel, tym razem użyty 300 mln razy. Tuż za nim znajduje się #TEAMHBZZ (254 mln) i #irys38, choć ten ostatni może pochwalić się “zaledwie” 161 mln użyć.

 

Jesteście zaskoczeni najpopularniejszymi emotkami? Spodziewaliście się Kappy na wyższym miejscu czy może uważacie, że nie jest już tak popularna?