Game Over r.

Jak używać nowej reakcji na FB? Mamy rozwiązanie!

Parę tygodni temu na Facebooku wszyscy mówili o nowej reakcji, która miała wejść na Dzień Matki. Chodzi tu oczywiście o tego nieszczęsnego kwiatka. Dużo było postów, w których proszono o napisanie #flowerset czy coś w tym rodzaju. Niedawno Facebook wprowadził nową reakcję, Dumę (tęcza), która została wydana z okazji Miesiąca Równości. I aby już nikt nie spamił #rainbowset pod postami, pokażemy Wam, jak takową reakcję dostać.

Jednakże, jak to było z kwiatkiem, tęcza jest nadal niedostępna w Polsce, a data udostępnienia tej reakcji Nosaczom Sundajskim (aka Polaczkom) jest jeszcze nie znana.

1. krok – VPN

Co to takiego? Aplikacje szczycące się tym oto skrótem (z ang. Virtual Private Network) pozwalają na zmienienie regionu swojego komputera. Do tego będzie potrzebna przeglądarka Google Chrome lub inna, która obsługuje wtyczki. Musicie wtedy zainstalować wtyczkę oferującą VPN, np. Touch VPN (klik!) lub Hola Free VPN (klik!).

2. krok – Facebook

Po pierwszym kroku wchodzimy na Facebooka i zmieniamy swój region na np. USA (Holandia też może być). Po tym należy odświeżyć stronę (jeżeli wtyczka nie zrobiła tego sama) oraz polubić fanpage LGBTQ@Facebook (link do strony tutaj, mamo). Teraz wystarczy znowu odświeżyć stronę i voilà. Możecie już pokazywać, jacy jesteście dumni, ale wiecie, no homo.

A Wy co sądzicie o tej reakcji? Czy jesteście tolerancyjni, jak możecie, ale… Piszcie swoje opinie w komentarzach niżej!