Game Over r.

Impact z Team Liquid i Insanity z TLA mieli wypadek samochodowy

TL Impact oraz Insanity z TLA uczestniczyli w wypadku Ubera. Dwójka e-sportowców wyszła z tego cało, jednak przez jakiś czas będą musieli nosić kołnierze ortopedyczne.

Jung “Impact” Eon-yeong to znany zawodnik na scenie e-sportowej Ligi. Od 2012 roku zajmuje pozycję top lanera. Rok później, do 2014 r., kontrakt z nim podpisała drużyna SKT T1. Prócz tego rozgrywał gry z Team Impulse, NRG Esports i Cloud9. Od listopada 2017 r. gra w barwach Team Liquid. W tym roku mogliśmy go obserwować w grach wiosennego splitu LCS i MSI 2019.

W wypadku uczestniczył z nim David ‘”Insanity” Challe, mid laner z Team Liquid Academy.

Późnym wieczorem 18 czerwca podróżowali Uberem. Na skrzyżowaniu doszło do wypadku samochodowego, w którym zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe. Impact i Insanity trafili do szpitala z obrażeniami szyi, przez które noszą obecnie kołnierze ortopedyczne. Nie wiemy, co się stało z pozostałymi członkami wypadku.

O wypadku samochodowym Impacta poinformował za pomocą tweeta:

Byłem w Uberze i samochód się rozbił, mam szczęście, że żyję. Pamiętajcie o zapinaniu pasów.

Oryginał:

Po około dwóch godzinach Impact wstawił zdjęcia ze szpitala. Uśmiechnięci, w kołnierzach ortopedycznych e-sportowcy sprawili, że fani odetchnęli z ulgą.

“Top laner przeżył”, jak napisał Impact na swoim Twitterze

Impact i Insanity w kołnierzach ortopedycznych.

Poczucie humoru Impacta to coś, czego naprawdę można mu pozazdrościć. Chwilę po wypadku opublikował tweeta ze zrzutem ekranu rozmowy, w której rozmówca pyta go o to, czy jego przyjaciel może sobie zrobić zdjęcie z Impactem. Ten przyjaciel brał udział w wypadku samochodowym z nim.

W żadnym momencie ani Impact, ani Insanity nie poinformowali o tym, czy wypadek będzie miał wpływ na ich karierę e-sportową i to, czy w ogóle będą w stanie grać w najbliższym czasie.