Game Over r.

Avengers: Endgame. Widz został pobity przed kinem za spojlerowanie filmu

Reżyserzy najnowszych Avengersów opublikowali list otwarty, w którym prosili o wstrzymanie się ze spojlerami. To jednak nie przeszkadza ludziom w niszczeniu innym przyjemności z oglądania... i niektórych z nich spotyka za to kara.

Nie da się ominąć tematu najnowszego filmu o Avengersach, a zwłaszcza zwrotów akcji, jakie mają w nim miejsce. Internet jest przepełniony hasztagami #DontSpoilTheEndgame, ludzie otrzymują losowe snapy z pikantnymi faktami z Endgame. Powstało mnóstwo past przeklejanych z grupy na grupę poświęconych sequelowi Infinity War. Spędziliśmy cały dzień nad usuwaniem ich z naszych grup na Facebooku. Co powiedzieć: świat oszalał!

Niektórzy robią to ze zwykłej złośliwości, inni chcą odreagować ekscytację wynikającą z zakończenia losów ich ulubionych bohaterów. Tym razem można było trzymać język za zębami…

Zdarzenie miało miejsce w Causeway Bay, w Hong Kongu. Po wyjściu z kina, mężczyzna zaczął opowiadać ludziom dookoła, co się wydarzy w filmie. Stał przed samym wejściem do budynku. W prawdziwym świecie nietrudno o guza.

Zdjęcie mężczyzny w tym momencie okrąża Internet.

https://pl.ign.com/avengers-koniec-gry/22034/news/avengers-koniec-gry-jeden-z-widzow-zostal-pobity-pod-kinem-z

Mam nadzieję, że nasi czytelnicy nie są tak złośliwi, by psuć innym przyjemność z oglądania Avengers: Endgame. Prawda?