Game Over r.

Anonymous: III wojna światowa jest blisko?!

Anonymous, czyli grupa znana z takich brawurowych akcji, jak publikowanie danych o przestępcach z Deep Webu czy wiadomości współpracowników Hilary Clinton o charakterze pedofilii, tym razem ostrzegają nas przed III wojną światową! Musisz zobaczyć nagranie!

Pięć dni temu, czyli 6 maja 2017 roku, na kanale Anonymous Official opublikowano film zatytułowany “Anonymous – They are preparing for what comes next… (WW3 2017-2018)”. W materiale tym możemy usłyszeć m.in. o tym, że wojna wybuchnie między Stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną. Jak możemy się dowiedzieć z pokazanego niżej materiału, wojna będzie szybka, jednostronna i brutalna.

Jakie są dowody za wybuchnięciem kolejnej wojny?

Jako same przykłady popierające kolejną wojnę, ludzie z Anonymous wspominają o USA i ich wojsku, którego ilość zwiększyła się w okolicach Korei Północnej. Mówią oni także o ostrzeżeniach Chin i Japonii do swoich mieszkańców, aby ci znaleźli niedaleko siebie budynek, w którym mogliby się schować w przypadku nalotu bombowego, gdyż dostaną oni ostrzeżenie o ataku najwcześniej dziesięć minut przed zrzuceniem bomby. Dalej w filmie możemy usłyszeć, że Stany Zjednoczone wysłały swoje wojsko wraz z szwadronem samolotów do Australii. Jednak sami anonimowi wspominają, że “diabeł tkwi w szczegółach”, a w tym wypadku chodzi o kraje sąsiadujące z tymi dwoma mocarstwami.

Nie wiemy, jaką stronę obiorą takie potężne kraje, jak Rosja, Japonia czy też Korea Południowa oraz ich mistrzowsko wyszkolony Faker ze swoją siejącą strach w sercach drużyną. Pamiętajmy, że wojna nie będzie trwać zbyt długo, ale działanie wyżej wymienionych państw wywrze skutki na skalę światową. W imieniu zdrowego rozsądku, chcę Wam powiedzieć, że opublikowany film nie ma całkowitej racji. Autorami tego materiału są ludzie, a ludzie w naturze mają zapisane mylenie się. Tak naprawdę nie musi dojść do żadnej wojny, a my nadal będziemy mogli grać i oglądać anime w spokoju.

Co sądzicie o tym filmie? Zaczniecie dzięki niemu grać w 60 seconds, aby przygotować się na konserwowe jedzenie i życie pod ziemią? Czekam na Wasze opinie w komentarzach.