Fortnite r.

Nowe serwery Fortnite, niestety bez Polski…

Epic Games testuje kilkanaście nowych serwerów rozsianych po świecie. Europie przypadnie aż 5, jednak żaden nie jest zlokalizowany w Polsce. Czy to nadal oznacza wysoki ping?

Z serwerami Fortnite jest różnie, nieraz niby ping jest znośny, nawet nie tak wysoki. Jednak często pojawiają się problemy z połączeniami. Nic w sumie dziwnego, w końcu od razu widać że liczba dostępnych serwerów jest zbyt mała na taką liczbę graczy.

Nowe serwery w wersji Beta

Według najnowszego przecieku Epic testuje 15 nowych serwerów. Europejskie mają znajdować się w Londynie, Paryżu, Dublinie, Belgii i Holandii. Oto pełna lista:

nowe serwery fortnite
https://twitter.com/FNBRLeaks/status/1024891766561009665

 Co to dla nas oznacza?

Pomimo tego, że żaden z nowych serwerów nie będzie znajdował się na terytorium naszego kraju myślę, że nie mamy powodu do obaw. Epic nie zdradza, gdzie obecny Europejski serwer się znajduje, ale na pewno jest jeden na cały kontynent. Teraz będzie ich 5, taka liczba już rozluźnia w pewnym stopniu sytuację. Jedyne do czego można mieć zastrzeżenia to fakt, że są one zlokalizowane blisko siebie i wszystkie znajdują się w zachodniej części. Jednak mimo wszystko sądzę, że problemy z połączeniami ustąpią, albo ich ilość znacząco się zredukuje.

Pamiętajmy, że ta gra to wieczny wczesny dostęp.

O autorze: Drizzt

DrizztFanatyk gier, seriali, dobrego kina i niewychodzenia z domu. Z zewnątrz opanowany jak Ragnar, w środku nieprzewidywalny jak Negan. Z komputerem jestem w związku, odkąd pamiętam, w przerwach od naszej miłości staram się tchnąć życie w dział Fortnite. Nowy dział, nowy ja.