Fortnite r.

Garść informacji o skinie Visitor

Jeżeli jesteście na bieżąco z Wyzwaniami Tygodnia i nie możecie się doczekać nagrody głównej - ten artykuł jest dla Was.

Zobacz również inne, nowe skiny – klik!

Kim jest?

Pamiętacie meteoryt w Wypasionej Wyrwie? Z dnia na dzień z jego wnętrza wyłaniał się tajemniczy obiekt. Ostatnia aktualizacja odsłoniła całkowicie kosmiczną kapsułę ratunkową. To właśnie z niej wyszedł Visitor – kim jest, jaka jest jego historia? Być może dowiemy się w przyszłości.

Fortnite-visitor

Wygląd

Czy jest on ładny, każdy musi ocenić sam, jednak należy powiedzieć tutaj o jakże popularnej ostatnio nowince – customizacji ubioru. Visitor również dostanie taką możliwość, a konkretnie będziemy mogli ustawić wzór wyświetlany na jego masce. Pomysł jest całkiem ciekawy, szkoda tylko że podczas rozgrywki nie widzimy twarzy naszej postaci…

Po drugie należy wspomnieć o tym, iż ubiór będzie posiadał również plecak i to całkiem niezły!

 


Visitor

Visitor

 

Visitor

Jak zdobyć Visitora?

Wyzwania wydarzenia hit ekranu. Za każdy ukończony tydzień otrzymywaliśmy ekran ładowania, który ukazywał nam położenie darmowych stopni karnetu. Natomiast za ukończenie siedmiu dowolnych tygodni otrzymamy tajemniczą postać. Teraz już wiadomo, że będzie to Visitor. Podchodząc jednak sceptycznie do tego tematu, mamy tak naprawdę dwie możliwości:

  1. Za ukończenie siedmiu tygodni otrzymamy kolejny ekran ładowania, a Visitora i plecak będzie trzeba kupić.
  2. Ową nagrodą oprócz ekranu ładowania będzie sam skin z plecakiem.

Na szczęście druga opcja jest o wiele bardziej prawdopodobna i tego się trzymajmy.

Co sądzicie o tej postaci? Może macie jakieś teorie? Dajcie nam znać.