Fortnite r.

Fortnite – Jak zdobyć Brite Bag?

Pewnie wiele z Was widziało filmik, w którym gracz na wyspie startowej miał na plecak "Brite Bag". Powstało wtedy mnóstwo teorii, w jaki sposób można zdobyć ten item. Dzisiaj wytłumaczę Wam, jak jeden z graczy otrzymał od Epic Games tak pożądany przez wszystkich tęczowy plecak.

Zacznijmy może od sposobów, dzięki którym nie zdobędziemy Brite Baga.

brite bag

Trzy lamy w jednej grze

Jest to chyba najpopularniejszy clickbait na YouTube. Plecak pierwszy raz został zauważony, kiedy do gry wprowadzono lamy, z których dropią materiały, mikstury z barierą i inne przydatne rzeczy. W jednej grze pojawiają się trzy takie lamy w różnych miejscach na mapie, dlatego użytkownicy stworzyli teorię, że gdy otworzymy je wszystkie, to po grze w naszym ekwipunku znajdziemy plecak. Mit został obalony.

Pracownicy Epic Games i cheaterzy

Kolejna teoria mówi, że plecak posiadają tylko developerzy i osoby, które posługują się nielegalnymi programami. Prawdopodobnie pracownicy studia posiadają ten przedmiot (dziwne by było, gdyby nie mieli do niego dostępu), ale nigdzie nie udało mi się znaleźć cheatów, które umożliwiałyby założenie Brite Baga.

Jak więc zdobyć tęczowy plecak?

Użytkownik o nicku Bro King przedstawił w swoim filmiku, jak otrzymał od studia Epic Games ten item. Pewnego dnia z jego konta zniknęło kilka skinów. Postanowił więc, że napisze maila do supportu, żeby wyjaśnić sytuację. Studio przywróciło mu brakujące skórki i w ramach przeprosin umieściło w jego ekwipunku mały prezent, jakim był Brite Bag.