r.

Wyciek rankingu z HLTV?

Większość zapaleńców e-sportowych codziennie odwiedza stronę HLTV.org tylko po to, żeby zobaczyć kim jest gracz z kolejnym numerkiem w rankingu. Nam udało się zdobyć cały (możliwie) ranking, ale nie wykluczone jest to, że może być to podróbka! Zobaczcie kto znajdzie się na pierwszym miejscu!

Jakub “Swelder” Grzegorski udostępnił na swoim oficjalnym fanpagu zdjęcie z owym wyciekiem rankingu. Najprawdopodobniej był to przygotowany wcześniej artykuł, który przez przypadek ujrzał światło dzienne.

Ranking

10473413_1062866483754902_3991958897577586851_n

Niestety sporo aspektów wskazuje na to, że jest to jednak fake, który ma wywołać burzę w internecie. Najpierw proszę, żebyście spojrzeli na odstępy pomiędzy zawodnikami z Top 13, a Top 20 – są bardzo krótkie, a różnią się bardzo od Top 1 do Top 13 co może wywoływać w nas kilka przemyśleń – nieudany fake czy błędy redaktora?

Drugą sprawą nad którą powinniśmy się zastanowić są sami zawodnicy znajdujący się w owym rankingu. Którym powinniśmy się przyjrzeć? Napewno TOP 12, 4 oraz 9. Są to zawodnicy, którzy mówiąc lekko nie zasługują na swoją pozycję w w/w rankingu.

Mam nadzieję, że cała sprawa wyjaśni się jutro i zobaczymy w TOP Fer’a, albo i nie. A co Wy o tym myślicie? Głupi żart czy poważny wyciek rankingu z HLTV? Dajcie znać w komentarzach.

[latest_posts category=”counter-strike” count=”6″]