Counter Strike r.

Wspaniałe kolekcjonerskie noże CS:GO!

Popularność skórek w CS:GO przebija wszystko w Internecie! Doprowadziło to do tego, że zaczęły się pojawiać prawdziwe kolekcjonerskie noże CS:GO!

Na rynku jest już wiele sklepów oferujących wysokojakościowe kolekcjonerskie noże CS:GO, ale tylko niektóre wyróżniają się jednym – ceną! I to właśnie cena gra tu główne skrzypce. Balans między wysoką jakością a ceną zachował tylko jeden sklep, a jest nim Knives Familia, która zaczyna zbierać co raz to lepsze rekomendacje! Moją również.

Wspaniałe kolekcjonerskie noże CS:GO!

kolekcjonerskie noże CS:GO

Knives Familia istnieje od października 2016 roku, ale dopiero od marca 2017 roku zaczęli pokazywać przysłowiowe „pazury”. Od limitowanych boxów po nowe i ulepszone modele kolekcjonerskich noży CS:GO. Mocną stroną osób działających w Knives Familia jest umiejętność słuchania społeczeństwa, gdyż w krótkim czasie pojawiły się całkowicie nowe modele noży tj.

SHADOW DAGGERS (★) | LORE

KARAMBIT (★) | LORE

KARAMBIT (★) | AUTOTRONIC

W niedługim również czasie mają się pojawić noże w stylu Hyper Beast, co może całkowicie zrewolucjonizować rynek replik. Najdroższymi replikami są Bagnety M9, gdyż ich cena wynosi 154 PLN, ale w sumie się nie dziwię, bo jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie, co również pokazuje poniższy materiał filmowy.

A specjalnie dla Was został wygenerowany kod rabatowy -10% na wszystkie noże Famili! Aby go zrealizować, wystarczy wpisać kod: HOW2PLAY” podczas składania zamówienia w okienku „kupony”! Jest to niewątpliwie dobra okazja, aby przygotować się na Mikołajki, które będą już za tydzień, 6 grudnia!

Kliknij tutaj, aby wejść do sklepu Knives Familia, a także zachęcam do polubienia ich strony na Facebooku dostępnym tutaj!